Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért van annyi leszbikus, akinek rövid a haja, fiúsan öltözködik és viselkedik. Én a saját nememhez illően nézek ki, nem értem, ők miért nem. Ugyanúgy a női testhez vonzódom, akárcsak ők, a szép, hosszú hajhoz, a nőies öltözködéshez, szóval nem értem, miért csinálják ezt. Értem én, hogy van aktív és passzív szerep de ha csak passzívan vennék részt az együttlétben, akkor is jobb szeretném, ha egy nőies nő elégítene ki, nem egy olyan, aki már el is mehetne férfinak. Vagy én állok rosszul a dolgokhoz? Segítsetek, kérlek...

2014. aug. 30. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Leszbikus létedre igazán lehetnél kicsit elfogadóbb.

Ha heteró vagy sem néz ki minden ellenkezőnemű úgy, ahogy neked tetszik.

Így érzik jól magukat.

2014. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Pont leszbikus létedre skatulyázod be az embereket? Szívből gratulálok..
2014. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt írtam, miért van annyi. Nem azt, hogy mindegyik az. Csak azt szeretném tudni, miért jó egy leszbikus személynek egy egyáltalán nem nőies személlyel együtt lenni, holott mi, leszbikusok, én legalábbis igen, a női tulajdonságokat tartjuk vonzónak.
2014. aug. 30. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy neked ez miért fáj, te a nőies leszbikusokra buksz, oké, más pedig a kicsit (vagy épp nagyon) maszkulin leszbikus nőkre, és ennyi. Nem hiszem, hogy bármi baj lenne azzal, ha valaki rövid hajjal, vagy fiús ruhában érzi jól magát. A nőiesség, úgy teljes egészében pedig nem csak a külsőt jelenti, legalábbis nem csak azt kéne, hogy jelentse.
2014. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!