Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha minden igaz fenn van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden igaz fenn van Tinderen egy közelben lakó onzó ismerősöm (nő), aki azonban nem igazán az én korosztályom (én 19, ő kb 35). Mi legyen?

Figyelt kérdés
na a lényeg annyi, h én nem vagyok még fenn Tinderen, de múltkor mintha valaki azt mondta volna, h ő igen. Szexuálisan nagyon vonzódom hozzá, szerintetek érdemes lenne így bepróbálkozni?

2015. jún. 1. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat mivel nagy vsloszinuseggel nem a te korosztalyod van bejelolve neki felajanlott lehetosegeknek igy nem fog meglatni es ha meg fel is dobja kicsi az esely hogy jobbra fog huzni akkor meg te hiaba akarsz beprobalkozni
2015. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát tégy egy próbát,mit veszítesz? Max elküld,hidd el nem fog egy 35 éves nő napokig rágódni,hogy most mit kezdjen veled..ha meg mákod van akkor összejön a dolog :D


Szoktál vele egy társaságban lenni?Összefutsz gyakran vele vagy csak látásból ismered?

2015. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!