Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők vonzódnak egyáltalán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vonzódnak egyáltalán a pasikhoz vagy csak presztizsből, érdekből jönnek össze velük?

Figyelt kérdés

ezt a kérdést én írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..



Azt érzem, hogy a nők a fentebb említett okokból jönnek össze leginkább a férfiakkal. Illetve ezek okok alapján nézik a pasikat.


Később lesz blogom!



2015. jún. 1. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Hát ne haragudj 6-os, én nő vagyok, de még így is azt mondom, hogy ne füttyögj a férfiak után, mert szerintem nem baj, ha a nőnek van tartása, nem úgy, mint mondjuk a nőstény macskáknak, akik nyávognak és kelletik magukat a porban, hogy megb**ssza őket a hím.

Szerintem te ember vagy (bocs, ha tévedek) és nem állat.

Ha ezt a hímsovinizmusra fogod, akkor elég furcsa lelkivilágod lehet, amit nem is igazán akarok megismerni.

2015. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ja, ér Kérdező.

Az a baj, hogy az olyan "férfiak" mint te vagy, leginkább a kis macákra buktok, akiknek a cicanadrágból kilógnak a szeméremajkai, aki köldökig kivágott felsőt hord, a hidrogén már az agyát is kiszívja, a szolitól meg már narancssárgák. Igen, az ilyen nők 99%-nak a pénz kell.

A külsőnél tovább kellene látni, és akkor nem jönnél az általánosítással. De mivel te képtelen vagy arra, hogy a szilikonqrvákon túllás, ezért azt gondolod, hogy a nők is ilyenek.

Nem, a nők nem ilyenek, csak a r**bancok, ergo:nőt keress, ne r**bancot

2015. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11, az ember is egy állatfaj, és szerintem abban nincs semmi rossz ha egy nő "kelleti magát". Hogy a férfisoviniszták találták e ki hogy ez a nőt "lealacsonyítja" vagy ki más azt nem tudom, de az én szememben ettől semmivel sem lesz alacsonyabb egy nő.
2015. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, a nők vonzódnak a *jó* pasikhoz.
2015. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azzal valóban nincs baj, ha kelletik magukat, csak ne az utcán csinálják. De nyilván prűd vagyok én ehhez a korhoz.


Szerintem gáz, ha a nő füttyög egy pasi után. Más ember szerint nem. Téma lezárva. :)

2015. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De ha egy csajnak megtetszik valaki az utcán és szeretne vele megismerkedni, akkor szerinted mit csináljon? Téma újranyitva :P
2015. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert a nők általában nem vizuális tipusok, a pasik meg általában igen.


Ha megértenéd, hogy pasi aggyal nem lehet egy nőt megérteni (ahogy női aggyal pasit sem), akkor értenéd, hogy ezzel felesleges foglalkozni.

2015. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!