Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, imádom nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, imádom nem tudok felejteni. Nem ötleteket várok, csak, hogy ez valaha elmúlik?

Figyelt kérdés
Vagy mivel első szerelem örökké megmarad annak ellenére, hogy reménytelen? Tiszta szerencsétlen vagyok az első szerelmem réménytelen. Tudok-e még valakit majd így szeretni? Vagy iránta sosem múlik el?

2015. jan. 30. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban szereted, nem múlik el. Közben lehet kapcsolatod, de a mélyben akkor is ott lesz ő, és bármikor feljöhet a felszínre.
2015. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legelső szerelmek legtöbbször reménytelen szerelmek. Előbb-utóbb lesz más, aki nem reménytelen, fiatal korban még így megy ez.
2015. jan. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küzdj érte, adj bele mindent, és ha akkor se kellesz neki, akkor nehéz lesz beletörődni, de legalább elmondhatod, hogy te mindent megpróbáltál és nem adtad fel könnyen :)
2015. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

el.másabb lesz.átalakul.

gondolom még fiatalka vagy:D

én első szerelmem 10xéve volt már..akkor jól megszenvedtem, ma már egy szép emlék inkább. tanulás,tapasztalat.

jött más szerelem,komolyabb kapcsolat,megint másik,hitegetés,átverés.

ilyen ez:)

2015. jan. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmúlik.

Az első igazi szerelembe mindenki belehal egy kicsit.

Én 1,5 évet szenvedtem, ledobtam 10 kilót, majd derült égből jött egy másik srác, kb 5 nap múlva nem is gondoltam arra, aki miatt 1,5 évig szenvedtem.

2015. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!