Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan cuckold film amiben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan cuckold film amiben a nő és a cuckold valóban egy pár és nem csak a film kedvéért játszák ezt el?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a legtöbb filmben ugyanaz a 3-4 pasi játsza a cuckold szerepet különböző nők oldalán de ez nekem így annyira mű és hiteltelen.

2015. jún. 4. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg Mira Cuckold ilyen párkapcsolatban él a férjével (Spike Dilo - Suna 2 c. klipjében láthatod), bár én náluk is a közönségnek szóló színjátékot gyanítok. Minden esetre jól adja a csaj. Keress rá, vannak videói, blogja.
2015. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van. A neten elég sok ilyen amatőr film van. És persze nekem is elég sok ilyen filmem van :)


F/33

2015. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
linket tudnátok küldeni olyan filmről amiben a szereplők biztosan egy párt alkotnak és a férj fel/kinyalja a cuccot a szerető után ?
2015. jún. 4. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!