Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozzam szóba neki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam szóba neki a dolgot? 19/F

Figyelt kérdés

1,5 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel és nagyon szeretjük egymást nagyon jól elvagyunk :) ő egy évvel fiatalabb nálam és még szüz. Az a helyzet,hogy én már régen nem vagyok az,de valahogy ennél a lánynál kicsit leblokkoltam (talán ő az első akit igazán szeretek ) :)

A problémám ott van,hogy én nem akarom nagyon elsietni a dolgot nem is hoztam szóba még a szexet neki,mert kicsit félénk lány és nem tudom mit szólna :/ tapizás (csak fenékre meg ő a hasam es karom) meg smárolas az ágyban már volt már de valahogy szeretném már levenni a pólóját meg kinyalni és ő is kiverhetné nekem. Eddig nem tudom hogy csináltam valahogy jött magától de azok csak ilyen "egy éjszakás" dolgok voltak és ő nem ilyen... Szóval 17-18 körüli lányok! Hogy hozzam ezt szóba neki ?


Előre is köszönöm a válaszokat ! :)

(hibákért elnezést telóról írtam )



2015. jún. 4. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lassan iranyitsd a kezet legkozelebb a peniszedre ha csokoloztok az agyban te meg ovatosan simogasd a mellet. Ha nem tetszik neki elhuzodik es tudod hogy lassabban kell haladnid ha odabujik akkor o is tobbet akar. Meglepodnel ha tudnad mik jarnak a felenk lanyok fejeben ;)

18/L

2015. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is irányítsd egy picit a kezét. ha nem akarja, úgyis elhúzza.
2015. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell szóba hozni. Izgasd fel,aztán kicsit segíts neki és irányítsd a kezeddel. Ha nem áll még készen akkor úgyse hagyja :)

Lehet,hogy mivel félénk már várja,hogy lépj csak nem mer szólni.

2015. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj már! Egy szűz lánynál talán nem úgy kellene kezdeni a szexet, hogy ráteszed a kezét a péniszedre! :)

Inkább fordítsd a hasára és kezd el a hátát masszírozni csak úgy ruhán keresztül. Ha tetszik neki, akkor húzd fel egy kicsit a pólóját a derekáról és ott masszírozd, majd nyúlj be a pólója alá és a hátát masszírozd. Ha továbbra is haggya magát akkor egész egyszerően húzd le a pólóját anélkül, hogy bármit és kérdeznél,

Utána érzékien az egész hát masszázs, ciróka-maróka, főleg a nyak környékén és a keresztcsont felett!

Ha tetszik neki továbbra is akkor lehet szolni, hogy gombolja a ki a nadrágját és lehúzhatod róla, vagy ha szoknya van rajta akkor egyszerűen térj át a lábaira....


Gondolom ebből már érted a lényeget és a sorrendet is.

Egyszerűen legyél végtelen türelmes és gyengéd. Ja és legyen elegendő idő és megfelelő körülmény, tehát ne kelljen arra számoni, mikor és ki nyitja rátok az ajtót.

2015. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem várj még ezzel egy félévet még csak másfél hónapja vagytok együtt..
2015. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha legkozelebb agyban lesztek es csokoloztok farmeron keresztul kezd el simogatni feneket es combjait. Aztan ha nem huzodik el legkozelebb kezd el simogatni polon keresztul a melleit hasat...

Majd iranyitsd az o kezet a peniszedre. Ha mindez megyhozd szoba hogy mit szolna hozza ha levetkoztetned ot es izgatnad megmutatnad neki hogy menynire kivanod ot. Ha viszakozik akkor kell meg varnod picit. Viszont beszeljetek meg.

2015. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!