Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell szopni a heréket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell szopni a heréket úgy hogy attól elélvezzen a fiú? N

Figyelt kérdés
vagy ez önmagában kevés?

2015. jún. 4. 23:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9-es voltam. nekem valószínű nagyon jól esne, nem próbáltam még, de elélvezni nem hiszem h tudnék tőle
2015. jún. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

Arra figyelj, hogy óvatosan szívd, mert nagyon érzékeny, de ezt úgy is jelzi a partnered. Én úgy szoktam páromnak, kezdésnek csak nyalogatom, majd a szám odarakom, kicsit kinyitom, vagy amennyire jónak érzem és megszívom gyengéden, néha csak félig szívom be, de van, mikor az egyik golyót teljesen és így szívogatom. Ettől még nem élvez, bár férfi válogatja, lásd 6-os, inkább a §zopástól és/vagy kézimunkától. De ezt is kitapasztalod idővel.

Csinálhatod úgy is, ahogy írtam és közben kezedbe veszed farkát és így is kényezteted. Ha valamiben nem vagy biztos kérdezd meg a partnered, hogyan jó neki.

N

2015. jún. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%

NEM ÉN ÍRTAM CSAK MÁSOLOM !!!


na hogy tényleg segítsen is valaki, nőként leírom, ahogy én látom:

kényszerből ne csináld, látszik rajtad, ha nem akarod, és csak muszáj az egész. amennyiben te is akarod, akkor élvezd, hisz a párod is élvezi :) csókolgasd végig a testét, simogasd előtte. a farkát se vedd egyből a szádba, inkább simítsd végig, csókolgasd, nyald meg a tövétől a hegyéig. ha már a szádban van, fontos, hogy ne fogazz, az elég kellemetlen lehet. ha nem tudod mélytorokra kapni, nyilván nem kell csinálni (az nem túl szexi, ha hörögsz és öklendezel közben) de lehet próbálkozni :) amire fontos ügyelni az az, hogy ne egysíkúan csináld, hanem legyen változatos. ha csak ki-be húzkodod, az mindkettőtöknek unalmas lesz. használj egy kis vákuumot, a nyelvedet, a kezedet közben váltakozva, vagy egyszerre, változtatva a tempón, mélységen, szívóerőn, a párodon úgy is látod, hogy melyik tetszik neki legjobban. ha elfáradt a szád, akkor pihentesd kicsit, addig kézzel játsz vele, és a nyelveddel izgasd, nyalogasd a makkját, mindegyik része elég érzékeny, de szerintem érdemes hangsúlyt fektetni a "karimájára" és a hátuljára :)

hirtelene most ennyi jutott eszembe. ha nem akarod, hogy a szádba élvezzen, beszéld meg vele, és akkor valahová máshová megy el. de ha ezzel nincs problémád, akkor nyeld le utána, elég lehangoló lehet, ha egy lány köpköd. :D


igen, az tényleg kimaradt, pedig egy korábbi ilyen kérdéshez azt is odaírtam :D szóval a herékkel is lehet játszani, csak nagyon finoman, óvatosabban, mint máshol. de lehet csókolgatni, nyalogatni, finoman bekapni, és ha már a farkával foglalkozol, akkor is lehet mellette simogatni a golyszlikat :D

2015. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem csak nulla élvezet van benne, de még zavar is. Kb mintha a körmömet akarná valaki csiklandozni, vagy a tarkómat meg a hajamat nyalni.
2015. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
szívjad a golyókat közben és verjed a farkát
2015. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszok alapján úgy tűnik, hogy igen...

Challenge accepted! :D

(Megpróbálkozom és majd leírom a tapasztalataimat. :))

2015. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%

Na, megkavarom kicsit a dolgot. :D


Szóval, nekem még nem esett jól sose, ha a golyóimat szopkodták, kifejezetten kellemetlen fíling, plusz állandóan azon parázok, nehogy fájjon vagy valami baja essen a lány szájában. Ez persze azért is lehet, mert szopáshoz nem praktikus, hogy nagy heréim vannak.


Mivel nekem ez nem élvezet, nem is borotválom. Illetve ezért sem.


Viszont: mégis lehet nekem csinálni hereizgatással orgazmust és magömlést, anélkül, hogy a farkamhoz bárki vagy bármi hozzáérne. De a gyengédség, a finom izgatás, kézimunka a nyerő. Ki kellett tapasztalni hosszú évek folyamán. Pl. a hosszú és dús szőr a herémen direkt izgató ingereket visz a bőrbe, sokszor elég csak a szőr végét borzolgatni, és elmegyek.

2015. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

Ez szubjektív... Valakinek jó, valakinek nem. Elvileg ettől is ellehet menni, de pl. engem kifejezetten íritál. Bár sajnos én elég elcs3szett vagyok ebből a szempontból, sajnos ritkán esik jól az orál. Eddig 1 barátnőm volt csak, akinek nem kötötten bele a technikájába :/

22/f

2015. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
A golyók érzéketlenek egy bizonyos pontig, de ha tökön rúgnak, az már irgalmatlanul fáj. Szerintem a zacsi bőre többet érez az egészből amit csinálsz, mint ami benne van.
2015. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Erre a témára annyira ne pörögj rá. Ez nekem sem fontos egyáltalán. Csak tanulj meg rendesen bő nyállal furulyázni,az bőven elég minden pasinak szinte.
2020. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!