Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek nagyon gyengéd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nagyon gyengéd barátnőmmel? Hogyan biztositsam neki a feledhetetlen első szexet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mind ketten szüzek vagyunk és na mind ketten kivánjuk egymást de ő még nem szeretné, nem tudom az okát. De ha majd el jön a pillanat és egy feledhetetlen élményben akarom részesiteni. Mit hogyan csináljak? Hogy a lehető legjobb legyen?

2015. jún. 5. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Izgasd fel kellően, legyél vele óvatos, és figyeld a reakcióit :)

Én ezt láttam itt, megfogalmazni nem igazán tudom, még én is várok az első alkalomra :D

2015. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy nő jó lenne ha le irná hogy mire vágyna.Vagy egy tapasztalt srác, nagyon részletesen :)
2015. jún. 5. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Bassssz....de cserélnék:)
2015. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Egy tapasztalt srác kellene neki! Már ne is haragudj, de rohadt ciki a kérdésed és hogy fingod sincs az egészről!
2015. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. izgasd fel jól,hogy nedves legyen rendesen

2. hagyd,hogy ő irányítson.. neked nincs tapasztalatod és nem te érzed

nálam ez bevált. a többire neked kell rájönni

2015. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Olyan időpontot válasszatok, amikor nem csak 1-2 órátok van kettesben.

2. Törődj vele sokat. Légy gyengéd, simogasd, csókolgasd, törődj vele. Ahhoz hogy jólessen neki, teljesen el kell tudja engedni magát, nagyjából annyira, hogy csak te és ő létezzetek az adott időben. (Ez kicsit körülményesebb, ha még soh nem voltatok senkivel, de odafigyeléssel megoldható).

3. NE KAPKODJ!!! A Nőnek nem csak 1-2 hely van a testén ami jólesik neki, plusz, a ha feszélyezve érzi magát, vagy nem áll rá készen fejben is, akkor azt csinálhatsz amit akarsz, nem fog sikerülni úgy hogy az neki jó legyen, sőt lehet sehogy nem fog sikerülni.

4. Hosszú előjáték, óvatosság, türelem, odafigyelés, és fokozatosság.


Egyébként pedig ha rágörcsöltök a témára és nem spontán jön, akkor tuti nem fog összejönni, úgyhogy ne tervezzétek a dolgot, mert könnyen nagyot csalódtok mindketten.

Az egésznek a kulcsa, hogy figyeljetek egymásra. Csak egymásra. Ha így lesz nem tudod elszúrni, mégha elsőre nem is úgy jönnek össze a dolgok ahogy szeretnétek.

2015. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!