Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves fiú vagyok, testépítő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, testépítő,20-21 cm-es méretem van, sokak szerint helyes vagyok, mégis csak 2 barátnőm volt eddig. Normális ez így?

Figyelt kérdés

6-7 lánnyal voltam már együtt, de csak 2 tartós kapcsolatom volt, csak velük feküdtem le.

Az összes barátnőmet én dobtam, mindig azért, mert nem feleltek meg az elvárásaimnak.

Nem vagyok egyáltalán nagyképű, inkább szerényebb típus vagyok, humoros, tisztelem a nőket, mindig jól bánok velük, az összes barátnőmnek megadtam mindig mindent.

A korosztályomhoz képest jobbak az anyagi körülmények is, ezért nem sajnálom senkitől a pénzt, de nem is vágok fel vele, szóval, teljesen normális felfogású embernek gondolom magamat.

Az egyetlen problémám, hogy nem éltem! A jelenlegi barátnőmmel nagyon szeretek együtt lenni, okos, szép, nagyon szexi, de valamiért mégis azt érzem, hogy az ágyban nem a legjobb. Ez a pici hiányzik nekem.

Nem tudom mit tegyek... Maradjak vele, vagy esetleg szakítsak vele és ismerkedjek, flörtöljek másokkal?

Igazából nagyon vágyok a flörtre, és úgy gondolom, hogy jól az esélyeim is, azonban félek, hogy nem fogok még egy hozzá fogható lányt találni...


Volt már valaminek hasonló problémája? Mit tett és mi lett a vége? Illetve mit javasoltok?


2015. jún. 5. 21:26
1 2
 11/14 megmondo007 ***** válasza:
vagy kamu az egész, vagy mivel túl sok mindent alád tett az élet és a siker ezért elkényelmesedtél. Nem lehet minden tökéletes.Ha az a bajod hogy egy pici hiányzik valami az ágyban és emiatt már ott tartasz hogy keress egy másikat vagy ne akkor ott gondok vannak és ezzel ellent mondasz legalább azon kijelentéseidnek hogy tiszteled a nőket és mindig jól bánsz velük.(arról nem beszélve hogy amiket magadról leírtál nem épp a szerénységről árulkodnak), de most nem is erről van szó. Na szóval mivel félsz az elvesztésétől ez már jó jel afelé hogy nem vagy annyira defekt hogy a saját boldogságod elcseszd, először beszéld meg a barátnőddel mi az a kicsi amire vágysz még, lehet hogy ő is gondolkodik a dolgok javításán és még jobban élvezhetitek egymás társaságát. ha nem tudod mi az ami még hiányzik rá kell jönnöd és az előbbiek alapján cselekedni. mivel a szakmádba vág a segítségnyújtás és a tanácsadás ( jobb esetben) ezért gondolkozz el azon is hogy te magadnak mit mondanál. ha ezek nem segítenek úgy gondolom idő és az élettől pár "tapasztalat" majd segít rajtad hogy árnyaltabban láss és jobban mérlegelj.
2015. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál, nem kamu, tényleg ez a problémám, azonban nem tudom pontosan, hogy mi hiányzik...

Magamnak sem tudom elmondani a konkrét problémámat.

Az utolsó mondataidban nem tudom, hogy mire céloztál pontosan...

2015. jún. 5. 22:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz abból amit leírtál, akkor a legnagyobb jóindulattal kívánom, hogy a jóisten fonjon kalácsot a f4rkadból.
2015. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 vorarlberna ***** válasza:
Ne hagyd ki a lábnapot!
2015. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!