Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek vannak szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek vannak szexuális igényei, de a partnere nem hajlandó bizonyos dolgokba belemennie, az hogy képes megmaradni mellette?

Figyelt kérdés

Én pl. friss kapcsolatban élek, de konkrétan a barátnőm olyan mint egy angyal, alig tudok olyan dolgot kitalálni, ami számára kifogásolható lenne.


Szereti ha nem cukorként bánok vele az ágyban, szívesen kinyal, én is kinyalom őt, ha akarom még a spermával is eljátszik, majd lenyeli. Sőt, térgyelve is orálozik.


Valamennyire tudtam hogy ilyen téren nincsenek gátlásai, mikor összejöttünk. Anális szexet még megérteném ha nem engedi, viszont engedi de ezt most vegyük ki alóla.


Egyrészt ezek számomra egyáltalán nem "luxusdolgok" hanem tökre alap szexuálisan. Annyira mint pl. az orál. Ha a barátnőm ezekbe nem menne bele, valószínűleg meg se lennék hosszútávon vele, mert hiányoznának ezek a dolgok.


Ilyenkor nekem csak a szeretet legalapvetőbb hiánya jut eszembe, ami nem gáz, mert a kapcsolatok legalább a fele érdekkapcsolat és nem érzelmi alapú dolog (főleg 25 év alatt, ugyanis ott sokan csak az magányt kerülik el párkapcsolattal és az igényeket elégítik ki, és sokszor ezzel tisztában is vannak mindketten). Nekem is volt barátnőm, akivel amikor szakítottam akkor jöttem rá, hogy kicsit sem volt komoly, habár ott nem jutottunk el addig, hogy ezek a felsorolt dolgok szóba kerüljenek, mert csak orált csinált.


Szóval akármennyire is imádom a páromat, igényeim vannak, és neki is, azért vagyunk együtt hogy ezeket közösen kielégítsük. Szerencsére ez sikerült. Ha nem sikerülne nem lenne értelme együtt lennünk nem? Akkor hogyan vannak ennyien akik ilyen alapvető dolgokra képtelenek?


2015. jún. 6. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sültkolbász
2015. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
azért meg kell hagyni, hogy ritka az ilyen gátlástalan lány...ha bejön akkor meg örülj neki
2015. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tökre örülhetsz, hogy tudtál egy nagyot büszkélkedni, hogy milyen jó csajod van. Igen, így a legkönnyebb. Az én volt párkapcsolatom annyira előnytelen volt, hogy nemcsak az adok-kapok hiányzott megfelelően, hanem az is, hogy ő velem foglalkozzon. Ugyanis azzal megy az idő, az pedig idegesítette, hogy pocsékoljuk az időt. Na persze ez nem vonatkozott arra, amikor ő vele kellett foglalkozni, sőt nagyon érzékeny volt ezen a területen, szóval neki mindent meg kellett kapnia. a spermára egyenesen fintorgott, de neki komplexusai voltak a nemi szervére, és szinte a pszichológusa voltam emiatt. Az orálról ha volt, csomószor kijelentette utólag hogy mennyire qva nagy dolog volt hogy ő ezt bevállalta, és valójában másra gondolt, meg volt hogy nem is emlékezett rá mert állítólag félig aludt közben (ami hihető, mert annyira volt intenzív, mintha ecsettel hozzáérnél a hegyéhez én meg majd megőrültem hogy legyen valami), persze a kinyalásnál ő mindig alaposan elment, akár többször is megkapta. A kinyalásról viszont mindig úgy beszélt hogy ez mennyire aranyos és szexi, meg ezt minden férfi akarja. Azt nagyon erősen magyarázta hogy tudjam hogy ezt fordítva a lányok viszont nem szeretik, sőt a farkakat se annyira, csak a fiúk puncimániásak. Legtöbbet amúgy ő hisztizett és vágta a fejemhez hogy szemét vagyok, ugyanis én nehezteltem rá szerinte amiért nem csinálta. Holott ez nem volt igaz, csak max az bántott hogy ő rendre teljesen telibeszar, miután én törődtem vele, de ezt sose akarta értelmezni, mert egyszerűbb nyersen hibáztatni a másikat, mint néha önkritikát gyakorolni. Emlékszem a morcos, unott arcára amikor neki kellett foglalkoznia velem, hacsak kézzel is.

Nekem ez jutott, már nem vagyunk együtt 3 hónapja, néha remélem, hogy nekem is ki fog jutni olyan, ahol átélhetem valakivel a "korlátlan örömöket", ahol mindent megadunk egymásnak és élvezzük, bár ez még álomkép. 15 hónapig tartott ez, sajnos ez amit eddig leírtam, volt talán a legkisebb probléma vele ezalatt.

2015. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja az előzőből kimaradt, hogy a gondjait folyton utólag jelentette be, és úgy savazott miatta, hogy már mindegy volt, viszont amikor rákérdezett, akkor még nem jelezte hogy bármi problémát okozna neki hogy most én jövök. (már amikor volt ilyen, és nem egyszerűen csak bealudt). Tehát megkérdezte, majd ha rábólintottam akkor úgy fogta fel hogy én mondtam ezért hát kell neki, ha nem, akkor meg úgy, hogy velem nem kell foglalkozni se. Ez utóbbi maradt aztán hosszú távon.
2015. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ez nem savazás, én csak azt akartam leírni, ha két fél szereti egymást, nincsenek "hülye" határok.


Az orál teljesen alap, ha valaki nem csinálja, az nem is ember, legyen az férfi vagy nő... természetes dolog. Sőt, ehhez kedv se kell vagy gusztus, mert ha megvan a megfelelő partner alapon jön hozzá a kedv és a gusztus is.


Barátnőm pl. az előttem lévő kapcsolatában nem élvezte adni az orált, de megtette - szükségből. Nálam viszont élvezi.


Én nem büszkélkedésnek írtam ki, hanem olvastam pár kérdést, és elgondolkodtatott... ha valaki szereti a másikat az igenis kényezteti a másikat. Én minden nyalásnál szeretek átfogóan nyalni ahol igenis a segglyuk is beletartozik... de mivel mindketten higinia mániákusok vagyunk nem is értem, hogy ez pl. miért probléma valakinek...


Ez olyan mintha megnyalnám a köldökét vagy az ajkait. Nekem önmagában a seggnyalás nem öröm, de szeretem csinálni. Vagyis felizgulok rá, de szerintem ezt jobban élvezi a partnert, mint amikor pl. nyalok azt is élvezem, de elsősorban szerintem a nőnek a jó.


Amikor ő nyalja ki a fenekem orál közben, akkor meg én élvezem hihetetlenül. De ő is, mikor látja azt, hogy nekem mennyire jól esik. Normális kapcsolatban ennek így kellene lennie. És ha ez nem müködik, ott nincs szeretet, vagy szerelem, akkor pedig az egész valóban egy "időpazarlás", mint a te kapcsolatod is az volt (valljuk be azért, még ha rosszul is esik neked)

2015. jún. 6. 23:44
 6/11 anonim ***** válasza:

sajnálom h ilyen balfas z nője volt az előttem szólónak :((

nagyon gáz h ilyenek vannak

azért örülhet h kinyalja vki normálisan mert a többség erre se képes sajnos

2015. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"15 hónapig tartott ez"


Gratulálok. Én 15 percig nem bírtam volna vele. De gondolom te us az a fajta vesztes vagy aki inkább él egy sz.r kapcsolatban mert így legalább néha megvan a jutalom szexadag. A csajt porig kellett volna aláznod, de legalább is az elején kirúgni a fa..ba. Majd kifog egy nagydarab kopasz állatot, aki még verni is fogja. Aztán csodálkoznak, hogy Ennyi idegbeteg, alkoholista férfi van. Remélhetőleg ebből tanultál.

2015. jún. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerinted úgy fogalmaztam, mint aki ezt normálisnak tartja? Nagydarab kopasz állatot nem fog, de olyat valószínű igen, akinél koppanni fog hogy mégse olyan jó ő se, mert neki is vannak igényei. Nem vagyok alkoholista sem idegbeteg, csak egy olyan akit sokáig kihasznált egy totál egocentrikus, önző lelkisérült. Milyen szexadagért lettem volna vele, azt nem élvezed, amiről tudod hogy nem szívesen kapod. Ez olyan, hogy szerinte én aláztam meg őt sokszor, de erre ilyen példa van, mint hogy normál hangnemben próbáltam elmondani, miért rossz nekem, ha undorodik (szó szerint idézem) attól ha én megyek el. Ezt egy olyan frusztrált óriási tartós balhé követte, ami megbocsáthatatlan volt számára. Ezzel szemben ő úgy volt megalázó, hogy miután kinyaltam pusziról se lehetett szó, mert "punci szagú a szám", ezt mindig mondta is, nem szerette. Vagyis miután nagyon elment megölelt, amíg pihent de ennyi, sajnos hiába mossuk meg szappannal, az ilyet akkor is lehet érezni egy kicsit utána. Na ez a megalázó, egy kutya voltam. hogy miért voltam vele az bonyolult, mint mondtam más problémák is voltak, amiket nehezebb magyarázni és elnyomták ezeket
2015. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért írtam ezeket, mert erről szól a kérdés, és csak mutattam, hogy van másik véglet is. Ami a kérdezőnek van az tök jó lehet.
2015. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kihasználni és megalázni csaj azt lehet, aki hagyja magát. Az, hogy te minden sz.rt eltűrtél neki ilyen sokáig azt jekmlenti, hogy ez neked tökéletesen megfelelt, mert különben változtattál volna rajta.
2015. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!