Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek vannak szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek vannak szexuális igényei, de a partnere nem hajlandó bizonyos dolgokba belemennie, az hogy képes megmaradni mellette?

Figyelt kérdés

Én pl. friss kapcsolatban élek, de konkrétan a barátnőm olyan mint egy angyal, alig tudok olyan dolgot kitalálni, ami számára kifogásolható lenne.


Szereti ha nem cukorként bánok vele az ágyban, szívesen kinyal, én is kinyalom őt, ha akarom még a spermával is eljátszik, majd lenyeli. Sőt, térgyelve is orálozik.


Valamennyire tudtam hogy ilyen téren nincsenek gátlásai, mikor összejöttünk. Anális szexet még megérteném ha nem engedi, viszont engedi de ezt most vegyük ki alóla.


Egyrészt ezek számomra egyáltalán nem "luxusdolgok" hanem tökre alap szexuálisan. Annyira mint pl. az orál. Ha a barátnőm ezekbe nem menne bele, valószínűleg meg se lennék hosszútávon vele, mert hiányoznának ezek a dolgok.


Ilyenkor nekem csak a szeretet legalapvetőbb hiánya jut eszembe, ami nem gáz, mert a kapcsolatok legalább a fele érdekkapcsolat és nem érzelmi alapú dolog (főleg 25 év alatt, ugyanis ott sokan csak az magányt kerülik el párkapcsolattal és az igényeket elégítik ki, és sokszor ezzel tisztában is vannak mindketten). Nekem is volt barátnőm, akivel amikor szakítottam akkor jöttem rá, hogy kicsit sem volt komoly, habár ott nem jutottunk el addig, hogy ezek a felsorolt dolgok szóba kerüljenek, mert csak orált csinált.


Szóval akármennyire is imádom a páromat, igényeim vannak, és neki is, azért vagyunk együtt hogy ezeket közösen kielégítsük. Szerencsére ez sikerült. Ha nem sikerülne nem lenne értelme együtt lennünk nem? Akkor hogyan vannak ennyien akik ilyen alapvető dolgokra képtelenek?


2015. jún. 6. 22:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te ennyire értetlen vagy? Egyre nagyobb fasságokat mondasz. Mi az, hogy "tökéletesen megfelelt"? Neked ez jött le? Igen, egy k.baszott hosszú szenvedés volt, de van, amikor az ember próbálkozik, reménykedik, kitart, javítani akar. Lenyeli a szrt, akkor is, ha könnyebb lenne eldobni. Egy normális társ értékelni tudja ezeket, és ő is javítani akar, nem rombolni, ettől marad jó a kapcsolat is, ha együtt akarnának lenni. Sajnos ő nem volt normális, és nem javult. Bár átélte a saját borzalmait ő is a kis hülye szintjén, miközben ő meg ilyen volt. Valaki viszont lehet, hogy értékelni tudja majd, az viszont meg is érdemli végre. tény, hogy egy szar alak, és hogy velem még talán a legjobban járt, ha ilyen marad, sose fogják tartósan szeretni
2015. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!