Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem vagyok trendi még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok trendi még lehet atlagsulyú szép csajom?

Figyelt kérdés
25 vagyok. Érett nem páwa. Nem érdekelnek az aktuális divatok se zenében se öltözködésben. Nemrég jelentősen meghiztam. Van hasam de jó erőben vagyok! Nincs földig erő hájam csak nem tudok atletikus alkat lenni. 60 kilós én 13 évesen voltam, szerintem nem normális hogy most felnőtteknél is ezt várják el a lányok.
2015. jún. 6. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mennyi pénzed van?
2015. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem elvárás. Magadhoz képest légy jó formában. Símán lehet, ha igényes vagy.:)
2015. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A barátom nem trendi, és bőven van 10 kg túlsúly rajta, bár próbálja leadni.. mégis megszerzett engem. Vékony vagyok, és szerinte szép. :)

19/L

2015. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Taps neki!
2015. jún. 6. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de szerintem a tinilányokon kívül senki nem nagyon akar 60 kilós fiúkat. A hatvan kiló szerintem már 175 centihez is kevés, nemhogy 180-hoz vagy 190-hez.. :)


Egyébként meg csak nézz körül az utcán, és meg fogod látni, hogy egyáltalán nemcsak egy súlycsoportban lévő férfiak és nők vannak együtt.. természetesen lehet "átlagsúlyú, szép csajod" :D

2015. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor kérek egyet azonnal! Mert évek óta nem kaptam punit!
2015. jún. 7. 07:45
 7/7 qwertyu ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik, de pl az én ismeretségi körömből nem igazán tudnék mondani 15-16 éven felülit, akinek bejönne a "páwa" stílus szerencsére:)
2015. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!