Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki találkozott már agyilag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki találkozott már agyilag zokni csajjal, olyannal, mint ami a filmekben szokott lenni?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy igazából is van ennyi ember között, de mégis nehéz elképzelni.

2015. jún. 7. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. :P Az a szint akit màr eloltani sem tudsz mert nem èrti azt sem :D Volt szerencsèm ilyen hez :P Viszont jó nagy mellé volt, szóval volt sikere a pasiknàl :P
2015. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Égett? :D csak én használom leoltani-nak ebben a formában ezt a szót, vagy elírtad? :)
2015. jún. 7. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:

A baratnom ilyen volt.

Es egy nagy mellu tehen volt.

2015. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ha ezt gondoltad róla, h nagymellű tehén, akkor miért voltál vele?
2015. jún. 7. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig igyekeztem elkerülni az ilyeneket, de óhatatlanul is belefut néha az ember. Illetve fiatal koromban egyszer szándékosan szedtem fel egy "esze semmi, fogd meg jól" csajt, mert a barátaimmal arról beszéltünk, hogy az ilyenek vadabbak az ágyban.
2015. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Még jó hogy van :D én vagyok az a szőke csaj :"D
2015. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszekva hajszin es az esz kozotti osszefuggesben, ez csak poennak jo
2015. jún. 10. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!