Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igaz ez az állítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz ez az állítás: 'ha a szerelem tombol, akkor a szex is jó'?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Sőt így kijelenteni nem lehet.
2015. jún. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2015. jún. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, ha a szexből az hiányzik.
2015. jún. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz. Volt olyan párom, aki nem volt egy nagy lepedőakrobata. Mégis ott és akkor imádtam vele lenni és nagyon élveztem az együttléteket, amikor szerelmes voltam. Mikor elmúlt a szerelem, utána jöttem rá, hogy pocsék volt szegény az ágyban. És pedig én nem vagyok az a csak szerelemből szexelős fajta, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor voltam igazán szerelmes, de azt már nehezen, hogy hány kiváló szexpartnert találtam. Szóval a szerelem hiánya nem zárja ki a jó szexet, de minden esetben megszépíti azt, akkor is, ha igazából nem is jó....


25/N

2015. jún. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem a szexet meg kell tanulni mint a leckét!
2015. jún. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.... :-(
2015. jún. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
nem
2015. jún. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem.


Ha a barátod hamar elélvez/10 centis farka van/nem szeret vagy akar nyalni például, máris kész a rossz szex. És akkor ezek még csak a legalapabb dolgok, amiket említettem.

2015. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket! :)
2015. jún. 8. 11:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de...

#8: Azért a 10 centivel nincs semmi gond! Bele sem gondol a sok méret-orientált ember, hogy mennyire rásegítenek, hogy egyes emberek teljesen fölöslegesen, nyomorultul érezzék magukat?

2015. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!