Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire igaz vagy sem az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz vagy sem az az állítás, hogy ne keress párt, majd a szerelem fog rád találni?

Figyelt kérdés
Sokan esküsznek rá, hogy ha keresed, akkor rá van írva az arcodra, hogy ideges vagy emiatt és nem nagyon kellesz majd senkinek. Én viszont úgy gondolom, hogy maximum csak úgy igaz ez, hogy egy megfelelő külsejű nő ne keressen, mert őt előbb vagy utóbb (ha eljárogat ide vagy oda)úgyis megtalálja egy férfi. Ellenben egy pasinak szinte kizárt (vagy csak akkor ha kegyetlenül vonzó), hogy majd odamenjen hozzá egy neki tetsző nő, hogy megismerkedhessenek. Legalábbis én nem vagyok ronda, talán még férfiként valamilyen szinten vonzónak is nevezném magamat, de azon kívül, hogy néha megnéz egy-egy nő, mást nem csinál. Nem jön oda, nem ír rám. Innentől kezdve nem lehet várni, lépni kell. Már én is 27 vagyok és hittem ebben a nem keresem, majd rám talál dologban. Szépen el is ment az elmúlt 5 év, hogy nem volt barátnőm (22 évesen volt az utolsó). Innentől kezdve, mivel nem fiatalodok, kevés a barátom, így kénytelen vagyok eljárogatni ide-oda és le kell szólongatnom lányokat, ha nem akarok egyedül maradni. Így is kb minden 9-10. nél látom azt, hogy van vonzódás (mint mondtam, nem vagyok ronda, így ha minden 9. nek jövök be, akkor nem tudom egy rondább pasinál mi lehet, brr.)és lehet a dologból több. D ilyenkor már nem elég csak a vonzódás, a jövőre is gondolni kell, így ezek a lányok is inkább egy 35-40 körüli jobb egzisztenciával bíró sráccal jönnek inkább össze szívesen, még ha kevésbé vonzó is, mint pl. én. Így elég rossz a helyzetem. Ti mit tapasztaltok?
2013. okt. 20. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt.
2013. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz az hogy nem kell keresni, de ha megtalálod, akkor kezdeményezni kell. Te egy kicsit megfordítottad a dolgot, mivel úgy értelmezted, hogy a nem keresés a kezdeményezés hiánya. Márpedig ha így lenne, és senki sem keresné, akkor senki sem kezdeményezne, és senki sem találna párt.
2013. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen ez az állítás inkább nőknél jellemző, a férfiaknak kell keresni az alkalmat és leszólítani ismerkedni. Igaz hogy az idősebbeket részesitik előnyben de szerintem lehet esélyed ettől független is
2013. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ám, de az én korosztályomban a 20-27 év közöttiek lány tagjaiból nekem kb. minden 4. nő bejön. az meg elég nagy szám és elég nagy a pofára esés esélye és az aránya is, ha minden 4. et leszólítod. Márpedig manapság a legtöbb lány vagy nem ad vagy csak ritkán egyértelmű jeleket, hogy odamehetsz hozzá, így sokaknál próbálkozni kell. Ha meg pont olyanokba fogsz bele, akik nem viszonozzák a vonzalmat, akkor ha kapsz 10-20-30 stb kosarat, akkor nem fogod magadat túl jól érezni és látni lehet lesz rajtad az elkenődés. Ez pedig mint tudjuk, szinte biztos kudarc.
2013. okt. 20. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább úgy kell értened, hogy nem kell minden nőhöz odarohanni, hogy leszel-e a barátnőm. Éld az életed, ismerkedj, lazán flörtölgess, aztán majd összejön valami.
2013. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Butaság.


Keresni kell, de nem görcsösen.

2013. okt. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nem árt keresgélni. Ha másért nem, akkor azért, hogy mire betoppan életed szerelme, legyen elég tapasztalatod ahhoz, hogy meg is tudd szerezni és tartani.
2013. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!