Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig tartott az első aktusot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott az első aktusotok fiúk?

Figyelt kérdés
CSak úgy kívácsiságból. Nekem borzalmasan rövid ideig, kb 2 percig, de mebeszéltük, hogy valószínűleg ez lesz. Pár perc pihenő után folytattuk, az már viszonylag jobban sikerült.JA, és mennyi idő alatt alakult ki, hogy normális ideig tartson a dolog.

2015. jún. 8. 10:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Biztosan irigy vagyok, biztosan...
2015. jún. 8. 11:35
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan megsaccolni, hogy hány tizedmásodperc volt. Bedugtam, megmozdultam, és kéééééész! Szerencsére jó tanárnőm volt, aki sok-sok türelemmel tanítgatott.
2015. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

kb 2 perc de akkor sokat mondok :D

amúgy kb egy hónap volt mire igazán bele jöttem és azóta bírom ameddig akarom .

2015. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8as a legjobb :) kezdés élménynek szerintem
2015. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

kb 25 masodpercig :)


38F

2015. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
20-30 perc biztos volt, akkor épp nem az órát néztem. Nem mindenki gyorslüvetű.
2015. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Tehát ez egy ilyen szabály,hogy minden fiúnak 2-3 mp alatt el kell mennie az első aktus alatt...szerintem nem a kamus a sok hanem az irigy vagy én nem is tudom,mi olyan hihetetlen abba hogy valaki tovább bírta az elsőnél?Mitől mentetek el olyan hamar?Oké nekem is nagy élmény volt az első,meg szép is volt a lány de azért én nem tudnék elmenni pár mp alatt...
2015. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja hogy elsőre 30-35 perc az inkább másodpercet akart írni ugye? Elsőre a 2 perc is nagyon szép teljesítmény, főleg ha szép a csaj. :) Aki meg egy órát ír előjáték nélkül... én nem bírnám addig. Nekem 3 perc elég. ;) 30/N

A minőség, nem a mennyiség. :)

2015. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Először bizony két perc volt.


Aztán úgy egy hónapon belül megtanultam 10-20 percre nyújtani az aktust.


PC izom edzése után most már órákig bírom.


De mint te is írod nem probléma a két perc se, ha utána nem viszlát van hanem kis pihenő aztán következő menet.

2015. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ahogy emlékszem olyan 6-8 perc lehetett maximum :) nem volt egy nagy szám. Nem is élveztem igazán csak szexet akartam már. A következő lány már más volt szerettem is, vele jobb volt és sok mindent tanultunk mind a ketten. Nekem nem igazán volt két perces problémám, nem voltam gyorstüzelő, de volt, hogy sokadik alkalomkor bizony fél percig se tartott :) most már bírnám ameddig akarom, de 20-25 percnél tovább nem szoktam nyújtani mert elfáradok :D
2015. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!