Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig tartott az első aktusot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott az első aktusotok fiúk?

Figyelt kérdés
CSak úgy kívácsiságból. Nekem borzalmasan rövid ideig, kb 2 percig, de mebeszéltük, hogy valószínűleg ez lesz. Pár perc pihenő után folytattuk, az már viszonylag jobban sikerült.JA, és mennyi idő alatt alakult ki, hogy normális ideig tartson a dolog.

2015. jún. 8. 10:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam, minimum 20 perc volt, nem tudom mi ebben olyan hihetetlen. A szerelmemmel történt, akit természetesen tetszett külsőleg belsőleg. Volt bennünk egy kis pia meg szorított a gumi, anélkül valszeg gyorsabban elmentem volna.
2015. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

17-es. Kérded mitől mennek el a pasik sokszor hamarabb, meg nagyon gyorsan?

Nos a válasz piszok egyszerű ha egy pasi nagyon régen volt már nővel, vagy még soha, ha nem megy el az aktus előtt pár órával túl lesz húzva. Kb. mint egy bomba aminek a számlálója megállt 1 mp-nél. Ha meglökik, elindul az időzítő és kész vége.

Persze ezen a csajok egy része röhög, de pont azzal árulja el egy csaj, hogy piszkosul nem volt még dolga sok pasival, vagy legalább is sok tapasztalata nincs, mert ha lenne ezt pontosan tudná, és saját jól felfogott érdekében, ha valóban komolyan azt akarja hogy egy hosszabb kihagyás, vagy az első alkalom egy új pasival biztosan sikerüljön, akkor előtte ő is foglalkozik a pasival, nem pedig kiröhögi.


Amugy meg tinikorban teljesen normális az ha a srác még akár az előtt is elsűl, hogy bármi történne. Egész egyszerűen, mivel ez része a teste nemi fejlődésének. Néha nő sem kell hozzá nekik, elég egy erotikus álom. Csak ugye persze ezt sokszor cikizésre használják egymás ellen, meg a csajok is ha valakit szándékosan, vagy nem szándékosan meg akarnak bántani. Egy pasi leggyengébb és legfájóbb pontja az amikor ilyen dologgal rúgnak bele és ha valakibe, valaki úgy akar belerúgni hogy a legsebezhetőbb ponton tegye akkor ezzel fogja. Aztán lássátok a csodát, 90% a pasiknak elkezd inkább íreális aktushosszt mondani, mert hát mégiscsak jobban hangzik az, hogy egész éjjel abba se hagytuk, mint az, hogy a 3. menet után, 1 óra múlva mindketten aludtak mint akit fejbe vertek.

Nekem a legjobban az tetszik amikor egy pasi azzal dicsekszik a csajoknak, hogy 10 menetet is kibír egymás után. Nos maximum ha a vége felé a menetek közt volt 1-2 óra szunya akkor talán, különben végkimerülésben megpusztulnának mindketten.

2015. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem addig tartott ameddig a lány apja haza nem toppant :)

F40+

2015. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdező. Az attól függ mit neveztek ti ketten normális időnek. Mindenkinek az a normális idő normális esetben, ami alatt mind a kettőtök megkapja azt az érzést, amiért történik. A szexet tanulni kell. Minden ember más, és általában véve minden együtlét is más, mert függ mindentől, lelkiállapottól, fizikai állapottól, a rendelkezésre álló időtől, meg ezer más külső sokszor tudatosan nem is érzékelt tényezőtől, a partnertől. az összeszokás meg időbe telik, van akiknél többe, van akiknél kevesebbe, attól függ mennyire tudnak és akarnak egymásra odafigyelni. Ha a két ember közt erős lelki kötődés, szeretet van, akkor igen gyorsan létre jöhet az összhang, főképp ha ugyanazon dolgokat kedvelik a szexben. egyébként pedig egymásnak kell megtanítsák mit szeret a másik, és ez néha időigényes. A türelem és odafigyelés, önzetlenség az alapja az egésznek.
2015. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!