Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartósan két lánnyal szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartósan két lánnyal szexelni (külön-külön) jó? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél mindig több vasat tartok a tűzbe, mert aki fiú az tudhatja hogy a lányok elég szeszélyesek és könnyen meggondolják magukat és akár a sokadik randi vagy néha még szex után is megszakítják az ismerkedést ilyenekkel hogy ők "nem éreznek többet". Szóval ha barátnőt akar az ember, egyesével csinálva nagyon sok idő.


Most viszont két lánnyal, akikkel szinte egyszerre kezdtem ismerkedni jött össze a szex. Úgy voltam vele korábban hogy valamelyik (ha nem mindkettő) majd úgy is megszakítja az ismerkedést ahogy 10-ből 8 lány szokta, de mindkettejükhöz elég közel kerültem és a 18 éves végzős gimnazistával 2 hét után, a 20 éves egyetemistával a negyedik randin egy hét után feküdtem le kb. egy időben.


Mindketten hasonlóan csinik kívül és aranyosak belül és nem tudok dönteni köztük. Valahol persze nem is akarok, mert elképesztően jó érzés hogy mondjuk reggel elmegy tőlem az egyik miután együtt töltöttük az éjszakát, aztán délután átjön a másik.


21/F


2015. jún. 8. 11:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Micsoda problémák.

Ha ráérek, majd sajnállak.

:D

2015. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Afrikában meg százmilliók éheznek. A te problémáid meg hozzájuk képest nem is valódi problémák. Problémák az élet minden szintjén vannak. Kérlek segíts.
2015. jún. 8. 11:58
 3/24 anonim ***** válasza:

Kiráj!

Nem kell választani.

2015. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Vegulis fiatal vagy miert ne tarhaznad igy oket.. De vlhol tobbet fognak akarni majd kapcsolat meg ilyesmi es akk nehogy pofara essel. Vagy a ket szek koze. Lehet tisztaznid kellene hogy szexkapcsolatot akarsz vagy h most nem kotelezed el magad.

Mert a vegen lehet lebuksz es tudomast szereznek egymasrol a lanyok. Gondold at szerintem hogy kapcsoaltot e akarsz vagy szexkapcsolatot.

23N

2015. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki másban tehetséges.

Én például jól rajzolok és gépészmérnök leszek.

Vagy pl. kitartó vagyok és jó vagyok hosszútáv futásban és akár 200 km-t is letekerek egy nap biciklivel.


Neked meg helyes arcod van és tudsz nőket felszedni.

Ha ezt nem használod ki, hülye vagy.

Azt tanácsolom, szedj fel egy nőt aki eltart és több gondod nem lesz az életben :)

2015. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Neked jó. De azt is ennyire élvezd majd amikor felképelnek és szétkürtölik a félvárosnak, hogy mekkora egy tapló vagy.
2015. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
5-os na ez jo :D
2015. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Dugjad őket. Kit érdekel? Ennyit is érnek, a legtöbb nő ennyi ér.


És csak úgy szólok: ha valamelyiküket is igazán szeretnéd, akkor nem lenne kérdés, hogy melyiket válaszd. Mivel nem tudsz választani, nem vagy szerelmes. Így visszakanyarodtunk az első mondatomhoz: dugd mind a kettőt, le vannak szarva az érzelmek.

(Bár egy kicsit tisztelhetnéd őket)

2015. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

6: Nem falun élek, ahol mindenki ismer mindenkit és mindig totál ismeretlen lányokat szoktam megszólítani. A baráti, ismerősi körömből sosem csajozok. Így sosem tudnak a múltamról semmit, se jót, se rosszat rólam.


8: De mi az hogy igazán szeretni? Neked van olyan, hogy ismerkedni kezdesz valakivel, aztán már egy héttel az első találkozásotok után őrülten szerelmes vagy belé? Én nem így működök, a szerelem nálam többet ér mint hogy minden lányt megszórjak vele. Ha két ismeretlen felnőtt korú ember találkozik, akkor jellemzően előbb szexelnek egymással (1-3 hét után), mint hogy őrülten beleessenek a másikba. Nekem kell pár hónap mire kialakul a szerelem.


4: Igen, köszi. A tiéd volt eddig a leghasznosabb válasz.


5: Ha valamiért egyik nagy hobbim lett a csajozás az pont az, hogy régen fos voltam benne. Csak kb. 18 évesen szüzen eldöntöttem hogy változtatni kéne a dolgokon. Magas vagyok és jóképűnek mondott, de régen elképesztően nyeszlett voltam (2 méterhez 74 kiló!) és önbizalomhiányos, visszahúzódó. Kisebb dolog hogy azóta felszedtem gyúrással 10 kiló izmot és szálkás lettem, a fontosabb hogy leküzdöttem a félelmem hogy megszólítsam a nekem tetsző lányokat és egyre jobban kezdek rájönni mi kell (pl milyen duma) a nőknek hogy vonzódjanak. Nem hiszem hogy akkora nőcsábász lennék, mert még mindig csak olyan 20-ból, 30-ból egy lánnyal jönnek össze a dolgok azok közül, akiknél próbálkozom.


Ahhoz képest hogy intelligensnek tűnsz, nagy ellenkontrasztot mutat ehhez az, hogy azt hiszed egy férfinak csak a jóképűsége számít a nőknél való sikerekben.

2015. jún. 8. 13:27
 10/24 anonim ***** válasza:
Az egyiket passzold le nekem. :)
2015. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!