Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartósan két lánnyal szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartósan két lánnyal szexelni (külön-külön) jó? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél mindig több vasat tartok a tűzbe, mert aki fiú az tudhatja hogy a lányok elég szeszélyesek és könnyen meggondolják magukat és akár a sokadik randi vagy néha még szex után is megszakítják az ismerkedést ilyenekkel hogy ők "nem éreznek többet". Szóval ha barátnőt akar az ember, egyesével csinálva nagyon sok idő.


Most viszont két lánnyal, akikkel szinte egyszerre kezdtem ismerkedni jött össze a szex. Úgy voltam vele korábban hogy valamelyik (ha nem mindkettő) majd úgy is megszakítja az ismerkedést ahogy 10-ből 8 lány szokta, de mindkettejükhöz elég közel kerültem és a 18 éves végzős gimnazistával 2 hét után, a 20 éves egyetemistával a negyedik randin egy hét után feküdtem le kb. egy időben.


Mindketten hasonlóan csinik kívül és aranyosak belül és nem tudok dönteni köztük. Valahol persze nem is akarok, mert elképesztően jó érzés hogy mondjuk reggel elmegy tőlem az egyik miután együtt töltöttük az éjszakát, aztán délután átjön a másik.


21/F


2015. jún. 8. 11:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Mint írtam sportolok, ezért az izomzattal nálam sincs probléma.

Magassággal sem, 192 vagyok.

Arcra viszont nem igazán lehet gyúrni, egy műtét meg egyelőre elérhetetlen, talán majd a mérnöki fizetésből.

Te nem tudod milyen az, hogy a lány riadtan menekül, meg ne szólítsd. Én tudom.

2015. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg nem tudom. Csak azt hogy ő itt az egyik legjobb barátom, egy képen az aktuális barátnőjével.


[link]

2015. jún. 8. 14:11
 13/24 anonim ***** válasza:

Ezt a képet már évekkel ezelőtt is láttam, fingom nincs hogy mivel volt kapcsolatos.

Nekem is volt jó nő a hátamon, sőt az ölemben is, de nem én dugtam őket.

2015. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Igen, mert régen is én mutogattam példaként. Szebe azóta is az egyik legjobb barátom és mindketten továbbra is szolnokiak vagyunk.


"Nekem is volt jó nő a hátamon, sőt az ölemben is, de nem én dugtam őket."

Látod, ez viszont nagy különbség. Én sosem barátkozom lányokkal és nem volt lány a hátamon akit ne dugtam volna. Mert ha még nem dugom, fel sem engedem a hátamra. Nincsenek közeli lány barátaim mert szerintem férfi és nő közt nem lehet igaz barátság. Nem jópofizok eggyel sem csak úgy.

Nők:

a, leszarom őt

b, le akarok vele feküdni vagy szerelmes vagyok belé

2015. jún. 8. 14:36
 15/24 anonim ***** válasza:

8as vagyok. Igen, mert pár hónap után vagy megszokod őket vagy nem. :D Ennyi a te érzelmi intelligenciád. Ha igazán érdeklődnél valamelyik iránt, ha valóban megfogott volna valamelyik személyisége, akkor nem csak ba szatni tartanád őket, hanem tudnád, hogy ja, igen, ő egy érdekes, szimpatikus lány. Hogy mind a kettővel együtt vagy, azt jelenti, hogy mind a kettő egy átlagos liba, amilyenek a férfiaknak általában kellenek, és nem tudod, hogy melyiket lesz jobb tovább dugni. Majd amelyik jobban megfelel az igényeidnek.


És hogy a 4es válaszolót választottad ki, mint a legértelmesebb válaszadót az azt jelenti, hogy egyedül csak vele értesz egyet, nem pedig azt, hogy ő írta volna a legértelmesebb választ.


Ennyit rólad. Ahelyett, hogy feltetted volna a kérdést, inkább szedtél volna fel még 3 ribit, aztán erőd sem lenne itt ilyen fasságokat összehordani.

2015. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Szomorú vagyok az egysíkú látásmódod miatt. Hogy van az, hogy én elfogadom hogy léteznek az enyémen kívül más párkapcsolati stratégiák, te szerinted pedig a tiéden, a "helyesen" kívül pedig nem?


Voltam már szerelmes! Elmondjam mi volt az eredményük?!


-osztálytársam általánosban 7-8 éves, majd még egyszer 10-11 éves koromban: A legjobb barátnőjével folyamatosan kinevettek és csúfoltak ezért, egyszer még a kabátomat is kidobták az ablakból.

-osztálytársam gimiben 16 évesen. Fél évig beszélgettem vele, aztán mikor randira hívtam azt mondta csak legyünk barátok

-osztálytársam gimiben 17-18 évesen. Egy évig jóban voltam vele, aztán mikor elmondtam, ő elmondta hogy lóf-.aszt sem érez irántam

-csoporttársam az egyetemen 19-20 évesen. Mikor megtudta mit érzek azt mondta undorodik tőlem és legszívesebben nem is beszélne velem soha többé. Ez volt a legdurvább és végső löket arra hogy ne olyan legyek, amilyen voltam korábban.


Igen, ezek miatt imádok szerelmes lenni és keresem a lehetőséget folyamatosan hogy baszhassak ki magammal újra és újra és újra. :D Neked is ilyesmi volt az életed első 19 éve? Szex és szerelemmentes, tele elutasítással?


Soha nem voltam még viszonzott szerelmi-szexuális kapcsolatban és nem is hiszem hogy leszek. Hiába hiszem azt hogy kívül-belül azért megvan ehhez mindenem, egy lányt nem találok, pedig több lánynál próbálkozom mint a férfiak 80%-a.

2015. jún. 8. 15:28
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne dicsekedj azzal, hogy milyen sz a r életed volt. Mégis miből gondolod, hogy nekem minden frankón ment? -.-


De most legalább megtudtunk 1-2 háttérinfót.

Akkor mi a kérdés? Dugjad őket és kész basszus, ne a gyakorin lógjál.

2015. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ja... és amit válaszoltál, az rohadtul nem mond ellent annak, amit én leírtam az előző levelmben... ;)
2015. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

De, a 4-es adta a leghasználhatóbb választ hogy MIT KEZDJEK EBBEN A HELYZETBEN. Nem kezdett el egyéb kommentárokat hozzáfűzni velem kapcsolatban és engem kielemezni csak elmondta elég objektíven hogy szerinte mit kellene csinálnom.


Azért írtam le az "élettörténetem", mert a 15-ös válaszod alapján úgy éreztem valami lelketlen pszichopatának gondolsz, aki az élete kezdetétől csak a nők megkúrásáa tett fel mindent. Hogy annak hogy olyan vagyok amilyen, nincs semmilyen háttértörténete.


Nagyon szeretnék már egy tartós, kölcsönös szerelmen alapuló párkapcsolatot amit azt látok hogy nálam sokkal kevésbé jó belső és külső tulajdonságokkal rendelkező emberek is elérnek. Nem tudom még mi kellene ahhoz hogy egy csinos barátnőm legyen, akivel kölcsönösen szeretjük egymást és rendszeresen szeretkezünk. Ez a fő cél.

2015. jún. 8. 16:02
 20/24 anonim ***** válasza:

szerintem mindkettejüket világosítsd fel arról, hogy más is van mellettük, valamelyik biztosan lelép, ha nem mindkettő :D


ja, amúgy gerinctelen vagy, de gondolom ez cseppet sem érdekel :D

2015. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!