Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartósan két lánnyal szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartósan két lánnyal szexelni (külön-külön) jó? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél mindig több vasat tartok a tűzbe, mert aki fiú az tudhatja hogy a lányok elég szeszélyesek és könnyen meggondolják magukat és akár a sokadik randi vagy néha még szex után is megszakítják az ismerkedést ilyenekkel hogy ők "nem éreznek többet". Szóval ha barátnőt akar az ember, egyesével csinálva nagyon sok idő.


Most viszont két lánnyal, akikkel szinte egyszerre kezdtem ismerkedni jött össze a szex. Úgy voltam vele korábban hogy valamelyik (ha nem mindkettő) majd úgy is megszakítja az ismerkedést ahogy 10-ből 8 lány szokta, de mindkettejükhöz elég közel kerültem és a 18 éves végzős gimnazistával 2 hét után, a 20 éves egyetemistával a negyedik randin egy hét után feküdtem le kb. egy időben.


Mindketten hasonlóan csinik kívül és aranyosak belül és nem tudok dönteni köztük. Valahol persze nem is akarok, mert elképesztően jó érzés hogy mondjuk reggel elmegy tőlem az egyik miután együtt töltöttük az éjszakát, aztán délután átjön a másik.


21/F


2015. jún. 8. 11:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szóval neked csaka külső a lényeg. Legyen egy jó nőd, aztán rendszeresen dughasd őket. :D


Basszus! Hát azt csinálod! Kettővel is! És lexarod, hogy ők amúgy mit gondolnak! Lehet, ha elmondanád nekik, elhagynának, ők találkoznának utána életük szerelmével, mert te csak... egy valaki vagy, akivel néha összefekszenek. Tőlük is elveszed a lehetőséget, hogy összeismerkedjenek olyannal, akinek igazán fontosak.


De nálad akkor ezért nem alakul ki gyorsabban a szerelem. MErt csak a külsőre hajtasz. Hát... mondjuk mint minden "férfi".


Egészségedre!

2015. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Egy idő utan muszáj lesz megmondanod az egyiknek, hogy vége. Először ténxleg azt merlegeld , hogy milyen kapcsolatot akarsz , szex vagy parkapcsolat. Ha meg annyit egyik làny iránt sem erzel, hogy donts ,akkor azerintem meg huzd a dolgot, amig ki nem alakul valamelyik lany irant egy komolyabb kötődes,azt nezd, hogy melyiket hianyolnad jobban :) bar tényleg nem túl korrekt dolog amit csinálsz, de mindenki kerül hasonló helyzetekbe, csak ki kell szállni amig nem bantasz meg valakit nagyon.
2015. jún. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Kár volt írni. Pont nem vitára masztizó nőktől és homoszexuális férfiaktól vártam volna választ. Ez egy segítő oldal, hellóka. Arra van hogy a kérdezőnek adjatok hasznos válaszokat, amik őt magát segítik a helyzetében.
2015. jún. 9. 13:21
 24/24 anonim ***** válasza:

Kisbarátom, ez a kérdés semmi másról nem szól, csak a dicsekvésről.

Takarodjál már el innen, nem kíváncsi rá senki.

2015. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!