Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, más is érezte már így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, más is érezte már így?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal 1 év után és most nagyon rosszul érzem magam, mert korábban lenyeltem neki.

Nagyon vonzó, szexi srác volt (most is az), nagyon vonzott és eszméletlenül szerelmes voltam belé, ezért nem is volt kérdés, hogy lenyelem neki.

Most viszont, hogy szakítottunk, és nem is szépen ráadásul, legszívesebben szemen köpném magam, amiért korábban lenyeltem neki.



2015. jún. 8. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Ásd el magad, megértem, hogy kidobott!
2015. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hallottatok már a telegóniáról? Ha a dologban van igazság, akkor van egy újabb tudományos érv, hogy miért preferáljál a férfiak a szűz nőket. Nos, nem azért, mert gonoszok. [link]

Az élővilágban még sok rejtély található, amelynek információs vonatkozása van. Például, a 19. század közepén felfedezték a telegónia nevű jelenséget, mely azt jelenti, hogy egy nőstény utódjának a genotípusa nem csak az apától függ, hanem attól a hímtől is, amellyel a nősténynek volt az első szexuális kapcsolata. Ez csak úgy lehetséges, hogy a nőstény ezt az információt valamilyen ismeretlen kódrendszerben tárolja. A telegóniát a 19. század végén az orosz állattenyésztők sikeresen alkalmazták a ló-, coboly- és szarvasmarha-tenyésztésében (Szemjonova, 2003). [link] Meg: [link] Vélemény?

2015. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mi köze a lenyelésnek a szakításhoz?

akkor tetted amikor szeretted.

2015. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem emiatt éreztem magam rosszul. Nekem fél év után múlt el a szakítás fájdalma.
2015. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hm eleg furan gondolkozol... Hozza tartozik a szexhez az is hogy lenyeled neki. Akk ezutan csak hazassag utan nyeled le a ferfi spermat?!
2015. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen éretlen ember minek szexel? Egyáltalán él kapcsolatban egy évig?
2015. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
OK, tisztázzunk valamit! 25 éves vagyok és 7 éve élek szexuális életet, tehát az éretlenségre vonatkozó célozgatásokat lehetőleg mellőzzük, köszönöm.
2015. jún. 8. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hány éves vagy és mióta szexelsz ha úgy gondolkozol mint egy 16 éves kiscsaj az első orál után.

Az érzelmi és szexuális intelligencia nem életkor kérdése.


Köszönöm

2015. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!