Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatok nálam erősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok nálam erősebb lányt?

Figyelt kérdés

Mindig jobban érdekeltek a sportosabb, izmosabb lányok, főleg azok, akik erősebbek nálam (vagy legalábbis kb egy erőben vagyunk). A gond csak az, hogy alkatilag nagyon vékony és gyenge vagyok, így nem túl sok esélyem van náluk. Mióta edzek konditeremben, kicsit jobb a helyzet - de hiába tudok saját testsúllyal fekvenyomni vagy húzódkodni, ha alig lettem nagyobb. És sajnos már kezdő se vagyok, és kezd lassulni a fejlődésem...

24F



2015. jún. 8. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

En mar evek ota kuzdosportolok, szeretek verekedni (sok sracot legyoztem mar izmosakat is) meg mas fius dolgot, es majd katona szeretnek lenni. Testalkatilag nem vagyok nsgy darab inkabb vekonyabb de eros vagyok mind fizikailag mind mentalisan :-)

De mit akarsz egy ilyen lanytol hogy megvedjen? :-)

2015. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igazán nem tudom :D nem tudom miért érdekelnek ennyire az ilyen lányok. Főleg, hogy szeretek sportolni (úszni, biciklizni, síelni), szeretnék harcművészetet tanulni. Sírós nyuszi se vagyok, bár nagyon empatikus lelkem van és szoktam verseket írni. Az igaz viszont, hogy a "két ember társaság - három ember tömeg" elvet vallom, azaz nem vagyok túl közlékeny több ember között.


Valahogy mégis a (valamiben) erős lányok érdekeltek, sose tartottam tőlük, hogy megkérdőjeleznék férfiasságomat.

2015. jún. 8. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

ilyen papucs pasi senkinek se kell

én alapvetően nálam jóval erősebb pasival állok csak szóba, nem fogom magam égetni valami 60 kilós kisgyerekkel

2015. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
papucs ettől még nem vagyok... Önbecsülésem azért van, és nem vagyok senki csicskája. És hát a kérdés feltevése óta is csak erősebb lettem :D Most már szerintem lassan elérem azt a szintet, hogy csak a profi sportoló nők lehetnek erősebbek nálam.
2015. júl. 18. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor kár volt feltenni ezt a kérdést.
2015. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És hány kiló vagy?? 65?
2016. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok felvagni de én 85kg vagyok,fekvenyomas 105kg 4x8

felhuzas 130kg 3x8

Guggolas 130kg 5x8

Csak mondom

2016. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!