Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mentsem meg a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mentsem meg a legjobb barátnőmet? Összejött egy gyilkossal

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok készülve. Még csak 17 éves a legjobb barátnőm (oké, én is ,de itt most ő a fontos), egy gyönyörű lány, sok barátja van, jó családja, mindene megvan. És pár hete összejött egy sráccal, 21-2 éves, nem tudom pontosan, külsőre tök jól néz ki, meg minden, egyszer találkoztam vele, akkor kedves volt, csak aztán úgy spontán rákerestem a gyerekre és jött a feketeleves : 3 évet ült (kevesebb mint egy éve szabadult, amúgy nem értem, miért csak ennyit kapott, de mindegy), megölte a volt barátnőjét, szóval alig 18-19 évesen. Olyan szinten sokkot kaptam, hogy azt sem tudtam, mit csináljak, azonnal elmondtam a barátnőmnek, aki erre azt mondta : tudom, rögtön tudtam kicsoda, amikor összeismerkedtünk.

Én nem térek magamhoz! Tudja, hogy mit csinált, és szóba áll vele, naponta veszünk össze, mert védi, vagy ódákat zeng róla, hogy egy főnyeremény, meg milyen jó vele az ágyban (rosszul leszek ezek hallatán is), teljesen el van varázsolva, nem normális.

A kommenthuszárok kíméljenek meg a válaszaiktól, hogy kamu, mert nem az, éppen eléggé kétségbe vagyok esve. Nem volt ilyen a barátnőm, minden érdekelte eddig, nyitott volt, kedves, most csak egy dologról beszél, egy valami körül forog az agya, az a szemétláda körül. Az meg az orranál fogva vezeti. Nem érdekel, hogy jól néz ki, meg minden, egy gyilkos, és borzalmasan féltem a barátnőmet!!!

A rendőrségnek nem lenne értelme szólnom, hisz szabad a srác, és nem tesz vagy tett eddig semmit, de nem tudom, jó ötlet lenne-e beleavatkozni és szólni a szüleinek. (Azok nem is tudnak a pasiról, csak én meg egy másik barátnőnk)

Ki vagyok borulva félek, nem tudom mit tegyek, meg akarom menteni...segítsetek, kérlek!

17L


2015. ápr. 18. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szívbe vágó érzés lesz a szakítás... tudod erre azt szokták mondani hogy hagyd majd úgyis rájön, ha meg nem akkor meg mégugy is hagyd mert csak ráfázól... szépen angolosan távozz el a közeléből, aztán majd a patológián azonosíthatod ha esetleg rosszul sül el a kapcsolatuk... mást nem tehetsz... magának kereste a bajt...
2015. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Egyet megtanultam itt. Neked is figyelmedbe ajánlom! Én is meg akartam menteni valakit.

VAN AKIT NEM LEHET MEGMENTENI MAGÁTÓL!

Meg nem is szabad! Tudod mi lesz a vége? Te leszel a rossz! Jót akarsz de te iszod a levét. Elfelejtheted a barátnőd örökre!

2015. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
szólj róla a szüleinek, nem csak a te felelősséged, te csak annyit tudsz tenni, hogy a lelkére beszélsz, de ha nem segít, tudjon a környezete róla!
2015. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 évet ült gyilkosságért? Nézz csak ennek utána még egyszer...
2015. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván..

Beírtad a Google-ba a nevét, és az meg kiadta, hogy "Kiss Pista 3 évet ült gyilkosságért."

Hihető. :)

2015. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!