Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartnert kereső lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnert kereső lányok az internetes oldalakon prostituáltak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem! K÷rv÷k!
2015. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
99%-ban igen.
2015. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem! Csak szeretik a szexet! Mint mi férfiak!

Csak őket mindenki k..vázza csak nem tudom miért??

Nincs igazság!! :-(

2015. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem mind, de túlnyomó többségük igen.

Az a lány aki nem prosti és szexpartnert keres, az nem fogja hirdetni magát, diszkréten fog keresni, mert szexre fiút, mindig lehet találni, és mindig a lány választ, így nem kell reklámoznia magát, csak rászánni egy kis időt a keresésre és ismerkedésre. Aki hirdet az vagy már nagyon kiéhezett, vagy prosti.

2015. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Ja, úgy ahogy a 4-es írja, általában ezek fizetős prostik a netes szexpartner-keresőkön, persze lehetnek kivételek. De egy nő szexre mindig talál partnert, neki nem nagyon kell hirdetnie magát. Max. felnéz egy ilyen oldalra, beregisztrál, kiválaszt egyTöbb pasit, aki tetszik neki, az meg úgyis benne lesz.
2015. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlen...pl.én se vagyok prosti,mégis használok ilyen oldalakat :)
2015. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!