Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha 25 évesen nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha 25 évesen nem tehetem meg, hogy egyedül éljek viszont, ha a párom is kereső képes úgy össze tudunk költözni ez továbbra is kizáró ok, hogy bármilyen távra is tervezzetek velem?

Figyelt kérdés
Illetve autóm sincs, persze gyűjtögetek rá, de újra biztos nem fogja futni :D

2015. jún. 5. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
krvára nem értem ezt a kérdéset
2015. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Minek terveznének veled, ha van párod?

Nem értem ezt a logikát:D

2015. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most nem tudom, hogy ti vagytok a hülyék vagy én, de ha az áll a kérdésben, hogy terveznétek-e velem akkor magától adódik a dolog (szerintem), hogy a jövőbeli páromra gondoltam :D
2015. jún. 5. 11:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első két hozzászóló vendégem egy kávéra. :-))
2015. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a kérdés pedig tömören, nem tudok meg állni a 20as éveim közepén egyedül a saját lábamon úgy, hogy még félre is tudjak rakni, de terveim szerint már a 30as éveim elején szeretnék gyereket vállalni ilyesmi, ha hosszú távra tervezel valakivel mennyire várod el, hogy már a saját lábán álljon ?
2015. jún. 5. 11:19
 6/13 anonim ***** válasza:

ha ezt tudom, hogy azért akar velem élni, mert alapból nem futja lakásra, akkor ez nekem kizáró ok

gyereket meg abszolút nem szeretnék se most, se később

24L

2015. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ahjj akkor tényleg elég szarul fogalmazhattam meg a kérdést :D Nem azért akarok veled élni mert alapból nem futja lakásra, azért nem élek MÁR egyedül mert alapból nem futja lakásra így, ha hosszú távon együtt lennénk közösen kéne fizetni a dolgokat, stb.
2015. jún. 5. 11:28
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

szerintem nagyon is értem mit szeretnél

de nekem egy önálló pasi kéne, én is önálló vagyok

2015. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha tudsz gyűjtögetni autóra, akkor inkább abból a pénzből szakadj le a szüleidről és legyél önálló.
2015. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok, hacsak nem szeparálódsz amúgy teljesen a szüleidtől. Egy autó nem olyan drága, 200-300 ezerért már teljesen jókat lehet venni.

Azt nem értem, hogy ha most nem tudsz külön költözni, akkor a pároddal hogy tudnál? Az egy főre eső kiadás kb. ugyanakkora..

2015. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!