Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazából nem tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából nem tudom, hogy párkapcsolatok, vagy szexualitás kategória. Érdekes a helyzetem, főleg fiúk véleménye és hozzá állása érdekelne. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Van egy fiú barátom, akivel pár hónapja többet beszélünk. 3éve is jóba voltunk aztán kicsit megszakadt ez a beszélgetés. Elkezdtünk találkozni, volt csók,puszik meg ilyesmi...:D

De részemről ez több, sokkal több. Igazából ő az első fiú akiről kimondhatom h szeretem. (nem volt még senkim)

Nem bírtam tovább, elmondtam neki. De nem adott visszajelzést, h ő is érezne ilyesmit, csak, h nem akar bántani stb.

A kérdés, hogy megéri várni arra h részéről kialakul valami? Vagy rájön arra, h én mennyire tudnám szeretni?

Fúik..tudtok érzelmek nélkül puszilgatni egy lányt?

Nem tudom elképzelni, h felizguljak úgy valakire, h közömbös számomra.

Neki ez ment..


2013. ápr. 25. 22:03
 1/5 Johnny B. Goode ***** válasza:

Érzelem nélkül soha...

Legfeljebb azt érzem közben, hogy "de jó lenne megdugni..." :D

2013. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
haha..:D
2013. ápr. 25. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mi fiúk szívesen érezzük lányok ajkát a testrészeinken, azért mert jó érzés. Nem kell hozzá szerelem feltétlenül....


De.... rossz hírem is van még: nem minden férfi ilyen, ahogy a nők között is van olyan, aki simán szexszel érzelem nélkül és van olyan aki csak szerelembe esve tud.

Ebből még ne vonj le semmit.


De a te srácod sajnos nem tartogat neked túl sok jót. Ha már várni kell egy vonzalom kialakulására, akkor az talán nem az a tűz ami neked kell.

2013. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy elsőre furcsának tűnik, de ha kicsit idősebb leszel, megérted. Szóval, csinálj úgy, mintha már nem érdekelne, persze legyél vele kedves, köszönj neki, ha kérdezi hogy vagy, válaszolj udvariasan, de ne tegyél felé lépéseket. SEMMIT! Kb 3 hétig minimum ne! És figyeld meg, ha érdekled, akkor úgy fog utánad kepeszteni, hogy csak na :)
2013. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)))megfogadom, köszi a válaszokat:)
2013. ápr. 27. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!