Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről az idézetr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az idézetről, igaz? "Egy nőt nem elég egyszer megszerezni, folyamatosan küzdeni kell érte, hogy a tiéd maradjon. "

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 11:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%
jobban szeretem ha a nők küzdenek a farkamért. vagy azért hogy levegőt vegyenek... :D
2015. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Első válazdolo te egy bunkó vagx:D egy lanyt sem érdemelsz meg... >< nekem tetszik az idézet és igaz^^ tenni kell a kapcsolatért ^^ én biszex vagyok de ink lányok mint fiuk és küzdök folyamatosan azért a lányért akit szeretek ^^ 18 /L
2015. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből a megfogalmazásból sem a "megszerezni", sem a "küzdeni" szó nem cseng jól.


Én inkább úgy gondolom, hogy egy párkapcsolatban folyamatosan tenni kell azért (mégpedig mindkét félnek egyaránt), hogy egyre jobb és egyre mélyebb legyen kettőjük kapcsolata, mindig legyenek benne új közös élmények, amik változatossá, izgalmassá teszik, és legyen egyfajta folyamatos megújulás ahelyett, hogy ellaposodna, elszürkülne és esetleg egy idő után már csak a megszokás tartaná össze.

2015. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%

Így-így, ahogy a 3. válaszoló írja.

Ezt toprongyos, filléres, semmirekellő szutyok némberek szajkózzák, akik elvannak telve maguktól(persze a semmire)

2015. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Elég szomorú, manapság a nők a feminizmus miatt el vannak kényelmesedve, tele vannak jogosultságérzettel, hogy nekik minden jár, hogy örökké körülöttük forogjon a világ, meg a férfi szórakoztassa folyton (micsoda pénz az). Nagyanyám idejében nem így volt. Már szinte külön tudomány a nő megtartása. Mér hát ez ilyen lábasjószág, figyelni kell állandóan el ne kóricáljon?
2015. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
#5 igen is normálisan kell bánni egy nővel a nagymamád korába a nőket legyurták nem voltak megbecsülve de azt érzem még most sem én minnél jobban szeretnék megbecsülni egy nőt mert megérdemli !
2015. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
13%
Aha, és a férfit miért nem becsülik meg? Miért nem szórakoztatják? Miért nem hordozzák tenyéren? A sok női elvárásért cserébe mi jár? A nő önmaga ennyivel értékesebb, mint a férfi, hogy önmagában felér ennyivel? Ennyi szélsőségesen feminista vagy? Hát egyedül fogsz meghalni így, bár amíg fiatal vagy, lesz pár rajongód, de nekik csak a puncid miatt fogsz kelleni, ugyanis egy feminista nőben más hasznosítható nincs: ugyanis nem tud szeretetet, törődést, figyelmet adni (ellenben magának megköveteli), feleségnek nem való, szülni nem akar, szóval csak esze semmi, d*gd meg jól.
2015. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
37%
6 os vagyok nekem nem kell fiu én leszbikus vagyok de egy fius sem becsült meg soha de soha még szűz vagyok de mind csak 1 et akart tőlem ... soha de soha nem becsültek meg
2015. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%

és a férfiakkal mivan? folyton a nőnek kell a kedvében járni, és teperni hogy szinten tarthasd a kapcsolatot, mig a nő ül, és elvárja mindezt

aztán ha nem csinálsz semmi újat, akkor meg elkezdi vinnyogni hogy nem is szereted eléggé, hogy biztos egy másik nővel vagy... hálátlanok és önzők a nők nagy része, és most a normálisakra is vonatkozik

mert nem csak anyagilag lehet elkényeztetni egy nőt, hanem érzelmileg, testileg, lelkileg. ha meg a férfinak kell valami, azt a nő nem tudja megadni neki

ilyenek a nők, ha a kisujjad nekik adod, már az egész kezedet kérik

éretlenek, és a feminizmust tartom a hibásnak ezek miatt, mert persze egyenjogúság kell a nőknek... na persze, és most hol van az egyenjogúság?

2015. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
7%
Úristen, mert mi a nő, valami felsőbbrendű lény, vagy mi a rák? Ugyanolyan büdöset szarik. Ráadásul a szex-en kívül már tényleg nem nagyon tudnak mivel szolgálni "cserébe", annyit meg nem érnek. Egy férfi sokkal többet tud nyújtani egy nőnek, biztonság, egzisztencia, szórakozás, szex, stb...Tehát kb. ez az idézet fordítva igaz inkább.
2015. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!