Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez jelent valamit a lanyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit a lanyok szajabol?

Figyelt kérdés
Ha a lanyok ugy szolitnak meg hogy nem a nevemet mondjak hanem "szepfiu" azt csak viccbol mondjak vagy mas oka van? En magamat csunyanak tartom es az eddigi tapasztalatok is azt mutatjak, lehet hogy ok is annak tartanak es csak gunybol szolitnak igy? Nem orokke de alltalaba van amikor a nevemet mondjak. Masok elott is szolitanak szepfiunak. De mikor a baratjuk ottvan akkor nem.
2015. jún. 14. 12:26
 1/4 Ahogyakarod válasza:
Én szoktam édesnek, kedvesemnek, nyuszinak szólítani a haverjaimat, ez nálam annyit jelent, hogy nagyon szeretem őket. Akár ez is lehet az oka, de ez szerintem mindenkinél változik. Gondolom a barátjuk előtt azért nem hívnak így, mert a fiúknak ez rosszul esne/nem tetszene. Nem hinném, hogy gúny. :)
2015. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem mondanam baratoknak inkabb csak ismeros.
2015. jún. 14. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gúnyolódnak.
2015. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak gúny. hecc. ne vedd fel :D
2015. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!