Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bunkóság megkérni a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság megkérni a barátom hogy mosson péniszt szex előtt?

Figyelt kérdés
Ha zuhanyzás után lefekszünk és másnap délutánig nem zuhanyzik akkor azért bepállik meg izzadt és nem valami jó ízű. Bunkóság ha megkérném hogy mossa meg ha azt akarja hogy bekapjam? Fiúk ti rossz néven vennétek? Lányok ti akkor is kielégítetek a barátotok ha épp rossz ízű a pénisze vagy szóltok érte?
2015. jún. 12. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csald be ot zuhanyba es oralozz neki ott. :) kellemeset a hasznossal. 23N
2015. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 La femme fatale ***** válasza:
100%
Szóljál...hát nehogymár egy ilyen faszt szopj :D
2015. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, biztos nem lehet joerzes egy olyat szopogatni ami csupa buz, izzadas, retek, stb foleg nyaron!

Mondjuk lehet en finnyas vagyok de en is kicsit undorodom az izzadt puncitol. En mindig letusolok egyuttlet elott, ezt en is elvarom paromtol.

Ket normalis ember ezt felfogja.

2015. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én barátnőm nem zavarja esetleg az zavarja kicsit ha nagyon sós ezt mondta de ha melegben csináltuk az nem zavarta.
2015. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gaz ha magatol nem tudja.
2015. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ennek magától kéne működnie
2015. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én is mindig megmosom a puncim ha szexre kerül sor. Meg aloeverás törlőkendő hogy jó illata legyen. :D
2015. jún. 12. 23:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Magától kéne működnie, de ha mégsem így lenne, rossz névem venném és a kapcsolatunkat minősítené, ha nem merne szólni a barátnőm, hanem helyette szenvedne, színlelne.
2015. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 RRR ***** válasza:
100%

nem

de ,ha húzza a száját ,akkor te se moss puncit 2-3 napig és ülj az arcára vele

2015. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bunkóság, ez elég alap lenne. Csak vigyázz, ne hangozzék bunkón, amikor ezt kéred tőle.
2015. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!