Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szolsz ehhez az esethez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolsz ehhez az esethez? (tanulsagos)

Figyelt kérdés

Szoval van egy 19 eves lany, nekem nem baratnom csak ismeros, aki egesz eleteben csak a pasikkal jatszott, hulyitette oket, majd lekoptatta. Azt mondta igy fejezi ki a noiesseget stb. Olyanokat csinalt mondjuk hogy lesmarolta fel ora mulva meg tragar szavakkal elkuldte ilyesmiket.

Nem sokkal ez elott a lanyt megeroszakolta az egyik pasi, de olyan szinten hogy korhazba is kerult par napra. En sajnalom ot, mert most nagyon maga alatt van - kb mint egy elohalott - de valahol megerdemelte nem? Ti hogy latjatok?



2015. jún. 15. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én is sajnálom.De azt tudni kell minden férfiről hogy van egy ösztön bennünk.Ha lesmárol a lány elkezd vetközetni,és utána ok nélkül elküld a rákba,azt nagyon rossz néven vesszük,szórakozásnak.Beleéljük magunkat a Dugásba,és nagyon kényesen érint hogy nem fog megtörténni.Ettől függetlenül nem szabad erőszakolni,de akkor is szemétség.
2015. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt azért nem érdemelte.


Én is belefutottam egy ilyen "lányba" nem is olyan rég. Viszont amit kívánnék neki, az az lenne, hogy egyszer az összes sértett álljon elé valami forgalmas helyen, és szégyenítsék meg bizonyos keretek között.

2015. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg senki nem érdemel meg ilyet. Bármennyire is nem szép tőle amit csinált a srácokkal.
2015. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem még egyszer legalább ráférne,aztán a sirályok kotornák ki a szemgödrét egy konténernyi szemétdombon fekve...
2015. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk bemész egy autószalonba, kipróbálod sorban az összes autót, hülyíted az eladókat, hogy te itt a legdrágább kocsit meg akarod venni, kitölteted velük az összes papírt, aztán amikor alá kéne írni, a képükbe röhögsz, elküldöd őket a rákba és kisétálsz, és ezt a szórakozást életformaszerűen csinálod - hát biztos lehetsz benne, hogy előbb-utóbb lesz olyan hely, ahol irgalmatlanul megtakarnak.


Persze attól még megerőszakolni egy nőt vagy hülyére verni egy suttyó vevőt továbbra is bűncselekmény marad. De aki ilyen durván kihívja maga ellen a sorsot, az magára vessen.

2015. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Erdekesek a valaszok, koszi.
2015. jún. 15. 17:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Sokak szerint nem érdemli meg...de mégis megtörtént és ez egy egyértelmű jel az Oltalmazótól, hogy mégis megérdelmelte ezt mert megtörtént
2015. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Én nőként is elítélem az ilyen viselkedésű lányokat. Lesmárolni valakit aztán trágár szavakkal elküldeni, az borzalmas megalázás akármelyik fiúnak. Magának kereste a bajt
2015. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem mondom hogy úgy kell neki mert azért ez túlzás de azért egy büdös nagy pofon simán kijárt neki.
2015. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nőiességét fejezi ki így, hanem valószínűleg önértékelési problémái vannak a leányzónak és ezen cselekedetek által érzi, hogy kell a pasiknak. Ha elérte a célját, akkor pedig lepattintja az adott férfit -láthatóan nem túl kedvesen- és jöhet a következő.


A megerőszakolás, bántalmazás nem egy olyan dolog, amit megérdemel valaki véleményem szerint.

2015. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!