Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sportoló lányok, ti ehhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló lányok, ti ehhez hogy viszonyultok?

Figyelt kérdés

Komolyabban edzek konditeremben, és bizony elég rendes combizmaim vannak. Nekem így tetszik, és meg vagyok velük elégedve, de sok férfinak kisebb lábai vannak :D És hát sokan ezért utasítanak vissza. A felsőtestemen annyira nem látszik, tehát így elsőre nem tűnik fel nekik a nagy comb, csak később.

Kerékpárosoknak, gyorskorcsolyásoknak vannak még nagyobb combjai a konditeremben edzők mellett, lányok, akiknek szintén nagyobb van, nektek milyen tapasztalataitok vannak?

24L



2015. máj. 30. 20:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Egy kerület nem lenne rossz a viszonyítás miatt.
2015. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Ki a szart érdekel kinek mekkora a combja?:D
2015. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Férfiként azt mondom, hogy ez nem zavarna. Sőt szeretem a kicsit izmosabb lányokat.

24F

2015. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
60 centihez közelít
2015. máj. 30. 20:51
 5/26 anonim ***** válasza:

Azért az már emberes,de nekem tetszene ha az én csajom lennél.Nem ajánlat volt.

Gondolom nehezen kapsz rá nadrágot,nekem legalábbis ez a gondom.Az enyém 66cm,de nincs ilyen farmer gatya.

2015. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Persze, vannak ruhavásárlási gondok :D Kicsit ráálltam a guggolásra az utóbbi időben és tömeget növelek. Majd ha kicsit kevesebb időm lesz edzeni és kevesebb szénhidrátot fogok enni, akkor vissza fog menni valamennyit.
2015. máj. 30. 20:58
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem a karom 50:D
2015. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szóval olyan vastag a combod, mint valakinek a dereka. Képet vagy meg se történt!:D
2015. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Tudsz olyan képet küldeni ami nagyjából hasonlít a te méretedre?

Vagy esetleg rólad?

2015. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szia! Nem küldenél képet a lábadról? :)


21L

2015. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!