Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi időt érdemes várni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt érdemes várni az első együttlét előtt?

Figyelt kérdés
Ha már mindketten nagykorúak, de a fiú még szűz, viszont a lány már nem. Illetve változtatna-e bármit a dolgon ha fordítva lenne?

2015. jún. 16. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Valtoztatna igen, azert egy nonek tobb ido kell hogz megbizzon a partnerben es eljusson oda, Hogy neki akarja adni a szuzesseget. Jelen esetben sztem egy honap boven eleg
2015. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 hónapnál így nem többet.


És persze hogy van különbség! Egy egészséges férfi ha szűz is, akkor is szinte egyből szexelne ha tehetné. Egy szűz lányra meg általában rohadt sokat kell várni.


Én 20 évesen vesztettem el a szüzességem egy nem szűz lánnyal és a szex előtt 1 hetet vártunk és a 4. randin feküdtünk le!

2015. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem ne várj sokat mert lelép a csaj vagy már lehet azóta mással kefél

húzzál bwle amint lehet

2015. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet konkrét napokhoz, hetekhez, vagy hónapokhoz kötni! Pont annyit kell várni amíg megismeritek egymást és kialakul a kölcsönös vonzalom egymás iránt és meindketten azt nem érzitek, hogy most már tényleg őrjítően vágytok a másik testére.

Ha naponta találkoztok akkor rövidebb ideig tart, ha havonta akkor hosszabb ideig.

2015. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-2 percet! Amíg a fiú felhúzza a gumit!
2015. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs általános válasz. Annyit kell várni míg tökéletesen meg tudsz bízni a másikban.
2015. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!