Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyenlem, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlem, hogy nagyon nehezen állt fel, és nem is kőkeményre. Nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel éppen akkor csináltuk volna először, az út mellett egy hatalmas fa volt, és mögötte csináltuk. kb 10 másodpercenként elhaladt egy kocsi és borzasztó ideges voltam. Mindent megtett hogy álljon, és sikerült is nagyjából, de amint elhaladt egy kocsi ismét lelankadt.

Nagyon nagy szégyen?:(



2015. jún. 16. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is van mit szégyellned, és még sokat kéne tanulnod. Én elhagynálak. 13/N
2015. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

13 evesen???????? Kedves elso meg barbizzal mint hogy a szexen jar az eszed!


Nem ciki. Nyugodt helyre menjetek ahol nem figyelsz autokra zajokra hanem csak a lanyra. Ez ferfiakkal megesik. Ha idegesek streszesek vagy faradtak vagyok. Nyugalom. Normalis no ezt nem veszi tragedianak. 23N

2015. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami egy út mellet egy fa mögött történik az nem szex! Az csak egy szar dugás!

De ne szégyelld! Fiatal vagy fejleszd a tudásod!

2015. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!