Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem ciki hogy ha barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki hogy ha barátnőm kiveri vagy bármit csinál HATALMASAT ÉLVEZEK? Lányok a ti helyzetetekben ez inkább vicces?

Figyelt kérdés

Barátnőm tegnap is kiverte és nem csak hogy akkorát élveztem (megint) és annyi jött mint egy lónak hanem arcon találtam vele magamat sőt a fejem fölé is vagy 10 centire még kilövelt.:DD:

csajok nektek tetszene?:D



2015. jún. 11. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én jót nevetnék, ha a batátom arcontalálná magát :D

Viszont tetszene, hogy ekkorát élvez, mert az azt jelenti, hogy amit csinálok az jó. :)

2015. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En elegedett lennek a munkammal ha annyira kielegito volna hogy arcon lovi magat. Megprobalnek nem nevetni eleinte,hogy ne rontsam el a hangulatot de pokoli nehez lenne :D

18/L

2015. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Barátom is jobban élvezi, ha én foglalkozok vele. Mondjuk én csak ritkán használom csak a kezem.
2015. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én pasim is szereti ha kiverem neki! Jó érzés örömöt szerezni neki.
2015. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki. Nekem is irányítanom kell ha fekszem és élvezek, mert pofán lőném magam. Szerintem ez egy szerető lánynak jó érzés lehet. Azt gondolja: mekkorát élvezz a párom! Nekem is volt hogy hanyatt feküdt a barátnőm és egyszerre izgattam kézzel a punciját és a fenekét. Vadul szeretkeztünk. A végére erősen csináltam neki. Akkorát élvezet hogy olyat spriccelt mint egy férfi. Vagy egy méterre és nem keveset. Hogy ez most bepisilés vagy más, nem mindegy! Olyan jó volt látni hogy egy nő ilyen hatalmasat élvez. Egy nőnek is ilyen jó látni egy férfit hatalmasat élvezni.
2015. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátom is sokat meg nagyot élvez, imádom :)
2015. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig imádtam mikor a barátnőm a kezével foglalkozott velem.Nekem mindig sokkal erősebb volt az orgazmusom így.
2015. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!