Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok jo a szexben, sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jo a szexben, sem a csokolozasban. Es ez mindent befolyasol, mit csinaljak? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

20 eves vagyok, es nagyon tapasztalatlan. Egyetlen egy baratom volt, elotte soha nem voltam massal, meg az elso kezfogas is vele tortent meg. Sajnos nagyon gatlasos vagyok ha ferfiakrol van szo, mar gyerekkorom ota(talan ezert is lett csak 18 evesen eloszor kapcsolatom).


Mar az exem is mondta, hogy nem tudok jol smarolni, nem is csinaltuk tul gyakran, a szex meg hat...ami az aktust illeti mindent O csinalt, mert amit en akartam vagy szerettem volna az nem volt jo vagy kielegito. Egyes egyedul az oral ment, de az is csak azert , mert az legalabb valamennyire tetszett neki es engedte. Mindegy nem volt a legjobb a kapcsolat.

Amiota szakitottunk, nem igazan tudok mit kezdeni a pasikkal. A flort , az ismerkedes meg megy, de amikor mar tovabb kene lepni, nem megy egyszeruen, megtorpanok. Nem vagyok ra buszke, de multkor voltt egy srac akivel mar egesz jol elvoltam az este , aztan megakart volna csokolni, en meg annyira megijedtem , hogy elloktem magamtol. Kiakadt, es egy "hulye szuzk**va " mondattal tovabb lepett. Utana nagyon rosszul ereztem magam, mert szerettem volna , tenyleg, de nem ment.

Felek, hogy csalodast okozok, utana meg tartok attol, hogy kirohog -e az illeto vagy sem, hogy milyen bena vagyok, es akkor meg a szex nem is volt.

Ez igy fog maradni? Orokre ilyen kis mimoza leszek?


2015. jún. 16. 16:43
 1/7 anonim válasza:
Nem leszel örökre ilyen. De szerintem egy jó pszichológus segítsége elkelne neked.
2015. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pszichologus? :/
2015. jún. 16. 16:49
 3/7 anonim válasza:

Szerintem csinálj ugy mint mikor alkohol hatása alatt állsz: nem nagyon érdekel hogy mit teszel olyankor csak csinálod és jön magától...ha viszont tényleg eléggé rosszul megy a dolog ( bár szerintem ezt hülyeség egyetlen 1 srác után eldönteni) akkor ha úgy adódik a dolog meg tood beszélni vele, és szerintem megérti és segíteni fog amennyire tud tanáccsal stb... ha meg mégsem szerintem akkor az nem téged szeretnem megkapni igazán csak megy a farka után =/


21/f

2015. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Veled egyetemben én is ilyen csaj voltam, 18 évesen ismerkedtem meg a párommal és vele csókolóztam elsőnek és minden téren ő volt az első nekem. Előtte nem tudtam magam könnyen odaadni senkinek, egyszerűen nem éreztem, hogy érdemes volna rá. Szerintem kell egy olyan ember aki felébreszti benned az érdeklődést és a vágyat.


Nem hiszem, hogy olyan kétségbeejtő volna a helyzet, csókolózni is olyan dolog, hogy talán az első béna de bele jössz. És ez mindenre igaz, kivétel nélkül.

Próbálj kevésbé gátlásos lenni, ha magadtól nem megy akkor egy-egy feszültségoldó pia segíthet, és arra koncentrálj hogy jól érezd magad. Ha jön egy olyan srác, aki beindít nem lesznek bajok ;)


19/L

2015. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom szepen a tanacsot. :)

Bar nem fura megkerni egy sracot, hogy segitsen ebben? Mert lehet hulyenek neznek...

2015. jún. 16. 18:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, majd igyekszem kicsit lazabb lenni akkor. :/
2015. jún. 16. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első dolog, amit meg kell értened: gátlásosnak lenni nem bűn! :)

Ezek a reakciók, amiket leírtál egyáltalán nem rendes srácokra utalnak, inkább olyanokra, akik csak 'használni' akartak téged. Nyilván vannak problémáid a feloldódással, de itt az igazi probléma nem benned van, hanem azokban a srácokban, akik elutasítanak, és elítélnek téged a nehézségeid miatt. Egy normális férfi nem kiröhögni fog, vagy rád rivallni azért, mert gátlásos vagy, hanem segíteni abban, hogy fel tudj oldódni, és kényelmesen érezd magad, mikor együtt vagytok. Ez lenne a normális... persze lehet, hogy csak én látom hülyén a dolgokat :)


ÉS nem, nem maradsz örökre 'ilyen kis mimóza', majd találsz valakit, aki segít neked feloldódni, és élvezni az együttléteket :)


Egyébiránt, ha szeretnéd, nyugodtan beszélhetsz velem részletesebben a dologról. Talán tudok segíteni kicsit :)

2015. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!