Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásol titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásol titeket a döntésben, hogy összejöjjetek egy lánnyal/fiúval a tudat, hogy nincsenek céljai, terve a jövőre?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem 15-16 éveseket kérdeznék.

18-tól felfelé.

Oké, hogy nehéz dolog ilyen korban is eldönteni,mivel foglalkozzon az ember,de tervei azért lehetnek.

Mennyire zavar,ha valakinek semmi terve a jövőre nézve, és ha pluszban ez NEM is érdekli?


Kor és nem is jöhet illetve,hogy mennyi idős kortól zavaró ez szerintetek



2015. febr. 5. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Befolyásolna. Nekem vannak céljaim és ugyanezt értékelem egy lánynál is. 18 évesen meg elég gáz,ha még valaki nem tudja mit akar. 21f
2015. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:

Tekintve,hogy úgy igazán nekem sincsenek még meg...

Nem lenne szempont.

2015. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
20/F
2015. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, én se tudom mi lesz még később. 23/n
2015. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Mai eszemmel vagy össze se jövök ilyen emberrel, vagy amint kiderül ez, szépen otthagynám. 29N
2015. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavarna, ha nem lennének céljai. Úgy 16 éves kortól várnám el az embertől, hogy legyenek tervei, nem később.

20/L

2015. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Zavarna..nálam pl a mostani párom is ilyen (23/f).

Elég hullámzó természet,rengetegszer feladja a dolgokat,és igazán komoly tervei nincsenek. (Sajna ilyen nevelést kapott.)


Velem ellentétben,aki 1 bizonyos szintű karriert akar külföldön (Németország),aminek a kezdéséhez meg is van minden (nyelvtudás,kezdőtőke stb). Jogsi. 30éves kor körül-ha lehet,persze ez nem törvényszerű - család.


Nagyon szeretem,és elviselem ezt tőle,de remélem megváltozik a "nyomásomra".

Léteznek még csodák:)


Én is 16éves kortól várnám el,hogy legalább 1 minimális terv legyen (akár suli; vagy 1 jogsi stb).

20/L

2015. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Komolyan léteznek olyan degeneráltak, akik 18 évesen még azt se tudják mit akarnak az élettől? Vagy 20 évestől? Olvastam 1-2 kommentet és tényleg léteznek.. anyuci pici fiacskái vagytok talán? Vagy az ilyen emberek amúgy hogy bírtak felnőni, ha ilyen neveltetést kaptak és a szülei is ilyenek? :O Fúúú.... el se tudom képzelni... Én össze se jönnék ilyen pasival... úgy érezném, hogy csak lebegnénk a semmibe, a bizonytalanságban. Szerintem az életrevalóbbaknak igenis vannak tervei, akinek meg nincsenek... még mindig nem értem, azok hogy élhetnek hátszél nélkül... vagy még mindig a szülőkkel élnek, csak mi lesz, ha egyszer meghalnak? Szerintem eleve a neveltetéssel van a gond, mert nem voltak képesek a szülők az életre nevelni a gyereküket. Annyi idősen már suli mellett is tud dolgozni, plusz a mai világban is lehet munkát találni nagy nehezen és szépen feljebb lépegetni. Meg az csak kifogás, hogy minek tervezni a mai világban, bármi megtörténhet, úgy se az lesz, amit elterveznek... ezek kifogások! :)
2015. febr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:
Ez nem egyenlő azzal,hogy valaki nem csinál semmit sem. Egyszerűen csak a "nagy terv" még nem biztos.
2015. febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, csinál valamit, de nem gondol bele, hogy mi lesz később, csak a jelennek él és valamilyen szinten ez a felelősségtudat hiánya... Nekik nincs ilyenjük! :) Nincs "B terv", nincs olyan, hogy "mi lesz, ha...". Ha nincs cél, nincs ami motiválja az embert.
2015. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!