Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Mennyire befolyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyire befolyásol titeket, ha egy srác boxoló? (többi lent)

Figyelt kérdés

8 éve űzöm a sportot, és még sosem merült fel bennem ez a kérdés. Titeket zavarna, ha a barátotok boxoló lenne? Mármint.. annak tudatában lenni, hogy szinte minden nap "verekszik" az edzéseken, meccsekre jár, ahol könnyen sérülést szerezhet.

Vagy pedig pont ellenkezőleg, hogy tetszene-e nektek, hogy egy amolyan biztonságérzetet nyújt, ha vele vagytok.. annak tudatában lenni, hogy nem kell félni senkitől, mert ott van nektek a barátotok, aki bármikor meg tud védeni, bármilyen helyzetben.

Sosem tudtam, hogy ez nektek hogy jön le, ezért rakom ki most ezt a kérdést.

18/F



2015. ápr. 5. 19:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ki se kezdenék 1boxolóval,lehet hogy össze veszünk,és kapok 1jobb horgot.
2015. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Amíg nem engem boxol, addig nincs vele gondom. Mondjuk tetszeni nem tetszene, nem jó a szerettünket agyonverve látni... :/
2015. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%

legjobb

brutál szexi

és jó a testük az ilyeneknek

2015. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Amíg nem sérül az agya az ütésektől, addig oké.
2015. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%
"hogy egy amolyan biztonságérzetet nyújt, ha vele vagytok.. annak tudatában lenni, hogy nem kell félni senkitől, mert ott van nektek a barátotok, aki bármikor meg tud védeni, bármilyen helyzetben." - egy sokkoló, egy kés, több ember, és hiába minden. Amúgy engem nem hoz lázba ha egy fiú boxoló...és hogy mindig verekszik az meg végképp...nem vagyok az erőszak híve. 20L
2015. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem zavarna, sot! Tok klassz lenne szurkolni a meccsein, apolni a "bibijeit"...
2015. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
23%

ha csak hobbi szinten csinálná, akkor semmi bajom nem lenne

de ha lennének meccsei, annak már nem örülnék, biztos hogy minden egyes alkalommal halálra aggódnám magam

akkor is ha amúgy nagyon jó, mert mi van ha egyszer baj történik

nem hiszem hogy hosszútávon el tudnám viselni

2015. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

5ös válaszoló.

Nem akarok kötekedni, és nem is abból a célból írom.

De attól hogy van nálad egy sokkoló vagy kés, nem sokat érsz, ha mielőtt megszúrnál, vagy hozzám nyomnád a sokkolót, kihajolok előle és megdurrogtatom az állad :D

2015. ápr. 5. 19:08
 9/30 anonim ***** válasza:
66%
Még nem volt boxolóm,de nem zavarna ha az:)
2015. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:

Nekem adna egy biztonságérzetet.

Engem haggyon békén

És aggódanék érte

De! Lássuk be hölgytársaiam, tetszenek a kihyúrt fickók ;)

2015. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!