Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heterós férfiprosti lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterós férfiprosti lehet a szomszédom?

Figyelt kérdés

a szomszédom 35 éves férfi, nagyon jó teste van, jóképű és szexis is

arra lettem figyelmes, hogy most február óta nem megy el dolgozni, de helyette április végétől jönnek hozzá nők, de csak fiatalabb nők főleg, és 2-3 óra múlva mennek el



nyögéseket nem hallok, amikor ment hozzá valaki, egy óra múlva átmentem becsöngettem egy ürüggyel, hogy tojást kérjek kölcsön (régebben adott is ilyenkor) de senki nem nyitott ajtót, pedig ott voltak bent, tudom


szerintetek?



2015. jún. 17. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hobbinőgyógyász..
2015. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
masszíroz csak lehet
2015. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és csak nőket masszíroz??
2015. jún. 17. 23:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Rakj fel róla képet, megnézem, elég jóképű-e hozzá :D
2015. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

add meg a címét, megyek én is.

kíváncsi vagyok, milyen szolgáltatást nyújtana szexuálisan egy ilyen férfi.

24/L

vagy becsengetek én is egy ürüggyel :)

2015. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Pszt! ***** válasza:
Te meg komolyan olyan vagy, mint az én szembe szomszéd nénim, csak ő 72 éves :D Ő is fel akart jelenteni, hogy kuplerájt csinálok a bérházból, mert párszor feljöttek hozzám ismerősömék :D Képzeld..ő se hallott nyögéseket csak vihogást :*
2015. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én nem akarok senkit feljelenteni

csak érdekel, hogy mi van odaát, hogy a gyerekek nehogy meglássanak olyat amit nem szabad

2015. jún. 19. 16:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel téged mit csinál a magánlakásában? Semmi közöd nincsen hozzá az ég világon.


Rühellem az ilyen távcsővel figyelgetős házbélieket, akinek vén korukra nincs más dolguk csak a fiatal albérlőket b..sztatni.


Szerintem csak egy tipikus pletykás nőszemély vagy, és mozgatja a fantáziádat mit csinálhat a szexis nőcsábász szomszédúr. Lerí a karaktereidből, hogy kipróbálnád a szolgáltatásait :P

2015. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Inkább neveld arra a gyerekeidet, hogy ne mászkáljanak be mások lakásába engedély nélkül. Mert már bocs, de ha ezt csinálják, akkor bárhol láthatnak b@.szást, nemcsak ott, ahol férfiprosti a szomszéd.
2015. jún. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont...Ennyi.


Nem is értem, az ablakon keresztül meglátják a dugást vagy mi? :D Egyértelmű, hogy egy tikkadt muffú háziasszony a kérdező, akinek beindította a fantáziáját a sportosra edzett Brad Pitt a szomszédban. Reggelenként nedves bugyival arra ébred, hogy álmában már megint benne zakatolt a szomszéd mintalöncs. Persze, hogy mellékölt egy olyan sztorit, hogy férfiprosti :D


Hahó! Most már fizetni kell a tojásokért, nem adja ingyen :D

2015. jún. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!