Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg lehet a szomszédom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lehet a szomszédom? (többi lejjebb)

Figyelt kérdés

van a szomszédomban egy srác, 36 éves, de még egyedül él, még az anyja lakik ott, de külön házban,

a fiú szőrteleníti magát tetőtől talpig, sportol-kondizik, soha nem hozott eddig haza senkit, csak néhány fiúhaverja volt nála, de az is nagyon ritkán, viszont van egy kutyája, csak azzal foglakozik, viszi sétáltatni is,

az anyjával viszont sokat beszél, csak vele esznek közösen ünnepekkor, és amikor kint vagyok az udvarban látom, hogy néha engem figyel (ő az emeleten lakik, és látok ott valakit az üvegajtónál és csak ő lehet), de amikor az utcán elmegy mellettem akkor is figyel a szeme sarkából (ezt tudom, mert én is megnéztem őt és láttam)


ezeket onnan tudom, hogy tetszik nekem kicsit ezért szoktam őt "figyelni"/álmodozni róla,

amiket hallottam azokat kint beszélte az anyjával az udvaron de mivel én is az udvaron voltam hallottam azokat

írtam rá facebookon de nem válaszolt, igaz a legrégebbi bejegyzése 1 éve volt, e-mailcímét nem tudom


tudom, talán ezek alapján nem lehet megmondani, de ha egyedül él enyni idősen az anyjával, meg csak egy kutyája van és engem figyelget, stb.... akkor most meleg talán?

am én 30fm vagyok


szerintetek meleg-e?



2015. jún. 3. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne éld bele magad én is voltam szerelmes a szomszédomba és kiderult hogy van egy 9eves kapcsolata.az meg nem jelent semmit hogy kutyát sétáltatni és az anyjával él
2015. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem közeledsz felé? Ha az utcán találkozol vele szólizsd le, köszöny neki, kérdezd meg, hogy hogyan van meg ilyenek. És majd kialakúl. L
2015. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Az f, m, férfi, meleg?

Ha meleg vagy, és melegnek gondolod, akkor miért nem nyitsz?

Lehet hogy akkor is benne lenne egy kis varázsfuvolában, ha csaja van 10 éve!

Nem mindenki zárkózik el az újdonságok elől!?

Nosza!

Rajta!

2015. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3


és ha zsákutca?

akkor szégyenkezhetek örökké, főleg h a szomszédom!

2015. jún. 3. 12:00
 5/14 A kérdező kommentje:
am ökre lefeküdnék vele, gyakran verem őrá ki, d nem tudom h ennél több lesz-e :S
2015. jún. 3. 12:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem lehet eldönteni, hogy a szomszéd homoszexuális vagy sem. Viszonylag sok ember él egyedül és nem talál párt 35 évesen. Biztosan ad magára, illetve gusztusos a megjelenése. Szerintem szolítsd le valamilyen ürüggyel! Figyelj rá, de ne éld magad bele! Gondolom nem tervezel költözést...
2015. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Igen, szerintem meleg (95%).

A melegek általában "anyásak" ,tehát sokat beszélgetnek, jóban vannak az anyukáikkal. 36 évesen ha akarná rég lehetne csaja, aki biztosan meglátogatná. Ha csak férfiakat látsz hozzá járni az magáért beszél. Kondizni se azért jár, mert a kutyájának akar tetszeni.

Hogyan öltözködik? Milyen a hangja, gesztikulációja? Ez utóbbi általában nagyon árulkodó, még ha titkolni is igyekszik a melegségét..

Üdv.: 28f, m

2015. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

az öltözködésnél ad magára, igényes öltözékek, nem öltöny vagy ilyesmi, csak menő cuccok, póló, farmer, cipő


a hangja az férfias, mélyebb, azaz nnem olyan lányos,


azt még tudom, hogy takarítja a lakrészét: 2 hete kivitte a szőnyegeket a teraszkorlátra és porszívózást is hallottam

de az ablakpucoláshoz nem ért vagy nem veszi észre mert az azért piszkos ablaküveg

füvet 2 hetente nyír

zenét szokott hallgatni, van ilyen fülhallgatója walki tokie vagy mi


régebben párszor veszekedett az anyjával de mostanára ez megszűnt


azt még tudom, hogy hetente egyzser később ér haza, mindig ugyanazon a napon: vagy kedden, vagy szerdán, de heti 1X

1,5 órával később - nem tudom, de én férfiprostira gondolok munka után :)

2015. jún. 3. 13:45
 9/14 A kérdező kommentje:

ja és mindig amikor a munkából hazaér délután, előbb az anyjához megy be, és utána az ő lakrészébe átöltözni, stb...

nem tudom ez számít-e?

2015. jún. 3. 13:46
 10/14 A kérdező kommentje:
am a kutyával sokat játszik, szaladgál vele, le is feküdt a teraszra a gerendára (ebből van náluk a terasz, fából) és játszadozott vele, és viszi is sétáltatni pórázon - ekkor szoktam látni az utcán hogy néz a szeme sarkából
2015. jún. 3. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!