Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Egy buliban összejöttem egy sráccal. Nem feküdtünk le, csak csókolóztunk és (többnyire) ruhán keresztül simogattuk egymást.

Akkor nagyon jól éreztem magam, de utána hihetetlenül lelkiismeret furdalásom volt azért, ami történt. Nem is ismertem magamra,ott este úgy viselkedtem vele, mint egy igazi ri*anc.

Nekem nincs barátom, neki sincsen barátnője, tehát megcsalásról nem volt szó.

18L


2015. jún. 18. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Fiatalság bolondság. Élvezd az életet, persze ésszel és határokat is állíts magadnak.
2015. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs párod tehát nincs akit megbánthatnál ezzel ráadásul élvezted is közben tehát nincs semmi amit bánnod kéne vagy ami miatt rosszul kéne érezned magad. Élvezd az életet arra való :)
2015. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebbol ekkora ugyet csinalni, nem tettel semmi rosszat.
2015. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elottem szolokkal. ez igy van rendjen kielvezed amit isten adott neked ;) Pesten szorakoztal ilyen jot egyebkent? :D
2015. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Egy házibuli volt, akkor találkoztam vele életemben először.

2015. jún. 18. 14:52
 6/11 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi nincs rossz benne. :) nyugodj meg es hívd el rendes randira. :)
2015. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már elhívott, de nem hiszem hogy komolyak lennének a szándékai. Egyrészt ezen nem lepődök meg, nem keltettem túl erkölcsös lány benyomását, másrészt most nem is szeretnék komolyabb kapcsolatot. Úgyhogy még nem tudom, hogy mit mondjak neki.
2015. jún. 18. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most rendben van amit írtak előttem, de ha utána rosszul érezted magad, akkor nyilván rendes lány vagy. SZóval azért ne csinálj belőle rendszert!!!:)
2015. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem csináltál, még a simogatás is ruhán keresztül történt. De ha rosszul érzed magad emiatt ne csinálj ilyet többször.
2015. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyan értelemben érezted magad jogosan rosszul, hogy ez nem volt valószínűleg a te határod. Ha te emiatt rosszul érzed magad vagy erkölcstelennek érzed a dolgot, akkor a te határaidon belül ez nem fért volna bele. Az, hogy másnak mi fér bele és mi nem az meg az ő dolga, de írtad is, hogy úgy érzed, hogy így nem tart erkölcsös csajnak és úgysem venne komolyan, ha randiztok. Ez tök jó, hogy ennyire felnőtt és értelmes vagy, hogy ezt így átlátod, hogy nyilván máshogy is néz rád, mint amilyen vagy. De ilyen meg előfordul. Velem is előfordult, hogy átléptem a határaimat és kellemetlenül éreztem magam másnap. Tanulsz belőle és legközelebb figyelsz erre.:)

22L

2015. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!