Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan érzem magam rosszul?

Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Át jött az egyik osztálytársam, hogy tanuljunk. Be is fejeztünk mindent egy óra alatt, és elkezdtünk beszélgetni. Mondtam neki, hogy anyuval megyek szórakozóhelyre majd, mire eléggé furán nézett. Mondtam neki, hogy a legjobb barátnőm ( akármennyire össze vagyunk nőve az iskolában meg megbeszélünk mindent) nem jön el velem sehova.


Ha koncert, akkor ő azt nem szereti, a szórakozóhely alapból kizárva, a mozit tavaly lemondta, az oszitársakhoz nem jön, mert ők részegek stb. A barátjával néha elmegy, meg most elhívtam itt aludni a szülinapomkor, vagy évente egyszer csinálunk vmit együtt, illetve ebben az évben kétszer eljött egy házibuliba. De ennyi.


Én azt mondtam ennek az osztálytársamnak, hogy a barátnőm nem nagyon jár sehova, csak néha a barátjával moziba, ilyesmi de ennyi. Plusz látta a szülinapos fotónkat.


Ezek után rosszul érzem magam, hogy elmondtam neki, hogy nem járunk együtt sehova. Viszont, akinek mondtam, hogy

- Barátnőddel nem tudsz elmenni?

- Nem, nem szereti az ilyen helyeket...

Nagyjából ezt válaszoltam mindig és folyton furcsán néznek rám, hogy miért nem megy el velem sehova.


Én úgy érzem, hogy kibeszéltem, pedig ezt ő okozta magának, én meg nem tudom, kikerülni, hogy ne mondjam el az igazat bárkinek is.

Jogosan érzem magam rosszul?



2015. jún. 6. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem bírtam követni hogy most ki kinek az osztálytársa meg a barátnője, na mindegy.


Tényleg anyukáddal jársz szórakozóhelyre??


Szerintem nem amiatt érzed magad rosszul, hogy kibeszélted, hanem mert terád néztek furcsán. Ez egyébként sem kibeszélés, csak az igazat mondtad. Ráadásul nem is volt róla szó, hogy ezt titkolnod kéne, vagy bármi.

2015. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak szeretnék majd menni. egyébként tesómnak nézik, szóval nem gond, ha vele megyek. :d Köszi a választ, lehet, hogy igazad van. Tényleg nem mondott olyat, hogy ezt titkolni kéne...
2015. jún. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!