Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék kigyógyulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kigyógyulni a féltékenységből?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdődött egy nagyon pozitiv ismerkedésem egy sráccal, megbizhatónak tűnik az alapján ahogy viselkedik, mond dolgokat, viszont mégis bennem van a fész hogy átver, miközben szerintem egyértelműen kellene éreznem hogy nem, és félek hogy ezzel fogom elrontani, komolyan...megölöm magam ezekkel az érzésekkel pedig 28 vagyok már és nem tudok megbizni


most este is felhivott majd aki ir privátba leirom neki, hogy merre megy programra stb, és mégis mást képzelgek, hogy mivan ha más nőhöz megy csak nekem mond egy sztorit, megfogok őrülni ebbe komolyan


2015. jún. 19. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. jún. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha össze sem jöttök mert ezzel ki fogod nyírni gyorsan,bár ha időben kapcsol akkor magától is lelép majd.Elég gáz ez a beteges féltékenykedes,főleg h még nem is jartok!!
2015. jún. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nm tudom...felé nem annyira mutatom...de ugy erzem van okom rà
2015. jún. 20. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!