Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elveszteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok és sajnos ronda vagyok és alacsony, minden próbálkozásom, amiből nagyon sok volt már, kudarcba fulladt. Prostihoz semmiképpen nem mennék, de szeretnék végre megszabadulni a szüzességem terhétől. Valakinek van ötlete?

2015. jún. 20. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Az a baj, hogy amíg ilyen gátlásaid vannak, te nem állsz készen a szexre. Hidd el, nagyon paráznál, ha arra kerülne a sor.


16/L

2015. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa látni hogy egy 16 éves ad tanácsot egy 28 évesnek. Na de lehet itt a megoldás... Találni kell egy szűz lányt és akkor mar annyira nem vészes.
2015. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek nem gátlások, ezek tények. Tényleg annyira ronda vagyok, hogy minden lány szóvá teszi, hogy ha így nézne ki, mint én, inkább felkötné magát, az alacsonyság ugye meg mérhető is. De ha egyszer odakerülnék, biztosan nem paráznék, hiszen én nem érzem kényelmetlenül magam a női társaságban (ellenben minden nő rosszul érzi magát mellettem, mert annyira ocsmány külsőm van, hogy felfordul tőlem a gyomruk)
2015. jún. 20. 11:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban vagy legyél gazdagabb! Máshogy nincs esélyed, ha a prostit kizárod.
2015. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amit lehetett már javítottam a külsőmön, most elégedett vagyok magammal (a lányok ellentétben még mindig ocsmánynak és rondának, na meg undorítónak neveznek). Anyagi gondjaim sincsenek.
2015. jún. 20. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy (vagy jelen esetben milyen alacsony), izmos/sportos testalkatod van-e?

Ám ahogy előttem is írták vagy jobban fogsz kinézni (testre értem) vagy gazdagabb leszel jóval. Az elsőt sokkal könnyebb kivitelezni.

2015. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy nincsenek anyagi gondjaid. Ha ronda vagy, minimum 10 milla feletti kocsival és nagy házzal kell rendelkezned, hogy szóba álljanak veled a csajok.
2015. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A f-knak nincs szüzességük. BÉNASÁGUK van! Miért nem mennél prostihoz? Az a legsimább megoldás. Miért várod, hogy a szépségedért feküdjön le veled egy lány?
2015. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most kíváncsivá tettél. kaphatnék esetleg egy képet rólad ? (csak mert nem hiszem hogy olyan ronda lennél)
2015. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!