Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket mi vonz egy nőben/lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mi vonz egy nőben/lányban külsőleg és belsőleg egyaránt?

Figyelt kérdés
23N
2015. máj. 25. 12:00
 1/6 RRR ***** válasza:
49%
az egész nő
2015. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Külsőben: nincs elvárás, vagy zsáner, annyi, hogy legyen ápolt, igényes.

Belsőben: IQ, EQ!!!

2015. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Belső: ha humoros, de karakán; komoly az érzelemvilága.

Külső: a szép lábak

2015. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem is tudom hogy fogalmazzam meg, én az olyan romlott úrinő tipusra bukom. Tehát külsőleg legyen extranőies, elegáns, de egyben kacér, belsőleg intelligens, olvasott, nyitott gondolkodású és vakmerő. Imádom a porcelán bőrt vékony derekat smaragzöld szemet. Lányok ha valakire ez akár csak részben illik szívesen ismerkedem :)

Én is a fentebb leírt tipus vagyok

2015. máj. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

belsőleg:

-legyen önálló, mind gondolkozásmódban, mind tettekben.

-legyen intellektuálisan és érzelmileg hasonló szinten

-legyen jó érzés mellette lenni, ne érezzem magam frusztrálva, és ő se tőlem.

-mutassa ki, hogy vonzódik hozzám és fontos vagyok neki, időnként teperjen le, vagy tegyen gesztusokat amiből ez érződik.

-legyünk kompatibilisek szociálisan, nagyjából hasonló dolgokat szeressünk, ne zavarja a baráti köröm, engem se az övé


külsőre:

-az optimális, ha nem nagyon fiús vagy nagyon lányos, hanem valahol az arany középút.

-tudjon öltözködni. az elegáns fiús stílus, meg hát bejönnek az alterosabb lányok

-legyen ápolt, ne legyen lyukas foga, zuhanyozzon, használjon deót. az különösen nem érdekel, ha nem borotválkozik, de ne legyen büdös.

-legyen szép keze, jó feneke

-inkább husis mint sovány

2015. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5! - ös válaszolót nem Zsoltnak hívják !?? :D
2015. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!