Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen elveszteni a szüzessége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen elveszteni a szüzességet? Nektek milyen volt az első? Részleteket!

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jóvolt! :D

Még élveztem is!

21\l

2015. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem vesztettem el, és amennyire alacsony és undorító külsejű vagyok soha nem is fogom.
2015. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem borzasztóan fájt, szinte végigbőgtem az egészet. Sajnáltam is nagyon a barátomat, mert ő tényleg mindent megtett azért hogy nekem jó legyen. Mostanában már imádom a szexet, nem fáj, csak annyi a bajom, hogy gyakran én többet akarok mint a barátom :D

18L

2015. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem csodálatos volt, mert nagyon figyelt rám és tényleg szerelemből volt

pedig nem is mertem neki elmondani hogy nekem ez az első, korábbi rossz tapasztalatok miatt féltem. De persze közben rájött, nem is kellett mondanom :D csak minimálisan fájt, de tényleg az egyik legszebb élményem,azóta egy is együtt vagyunk fél éve :)

20/l

2015. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Második válaszoló

Ne mondj ilyet te is megfogod találni azt a személyt akivel majd elveszted, remélhetőleg ez a személy lesz életed szerelme! Csak légy türelmes, és ne az vezéreljen majd hogy minél hamarabb túl legyél rajta!

2015. jún. 21. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
5: 28 éves vagyok és még csak randizni sem volt hajlandó eljönni velem egy lány sem a külsőm miatt.
2015. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fájt de nagyon óvatos volt , így tényleg azt merem mondani hogy jó érzés volt, mint kívűl-belül egyaránt
2015. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!