Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek abba van valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek abba van valami logika, hogy a nagyon nagyon jó pasik nem igénylik a nagyon nagyon jó nőket?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az átlagos, vagy csúnyácska srácok beérik a kb. saját kaliberükkel, a jó pasik is a sajátjukkal, de ritka, hogy átlagos csajjal kezdenének... De a nagyon nagyon jó pasikat, akik szebbek mint a filmsztárok, egyszerűen tökéletesek, nem érdekli annyira a külső... Meg maga a szex sem és eszméletlen udvariasak, tisztelik a nőket.

Én spec két ilyen férfit ismerek (egymás unokatesói), minden csaj rájuk hajt (már aki mer, hiszi hogy lenne esélye), de őket nem izgatja annyira a dolog. Ők annak a társaságát keresik akinek megtetszett a személyisége és a pláza cicákat messziről kerülik. Ugyanakkor mégis nagyon férfias a kisugárzásuk.

Miért lehet ez?

A nagyon jó csajok tapasztalataim alapján nem ilyenek (általában)...



2015. jún. 21. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez neveltetés én sem szeretem a pláza cicákat bár én nem pasi vagyok >< hanem lány és leszbikus >< és én beértem a saját kaliberemmel de nem találtam még ilyet
2015. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenki azt keresi, ami belőle hiányzik. Ha nekik már megvan a "szépség", akkor számukra más lesz a fontosabb.
2015. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert ők megtehetik!
2015. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kellenek nekik a kvák
2015. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert ők annyira jól néznek ki, hogy akár még egy normális nőt is megkaphatnak, az pedig fontosabb, mint a külső.
2015. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben valaki irányítson már el hozzám egy ilyen nagyon jó pasit légyszi!
2015. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

relatív hogy ki a jó pasi jó nő

neked XY nagyon jó de nekem már lehet hogy másik a jó

2015. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez azért nem teljesen igaz, utolsó... Pl. Gerard Butler a legtöbb nőszerint jó pasi, de valakinek max. nem szimpatikus, ha valaki azt mondja, hogy kifejezetten ronda az téved! Azt mondhatja, hogy neki nem tetszik, de ha a nagy töbségnek igen, akkor ő hivatalósan jó pasi! Az megint más, hogy egy bombázó csaj is megláthatja a jó pasit egy utolsó lúzer srácban -akár ismeretség nélkűl-, de attólmég nem lesz jóképű.

De azt elismerem, hogy a szépség lehet, szubjektív is, valamint rengeteg oka lehet annak, hogy valakot jóképűnek látunk e, vagy sem.

Az általam említett férfiak olyan szépek(! :D), hogy valószínűleg hasonló kaliber csak pár ezer van a világnan. Egyébként ha mennek az utcán, ülnek a buszon, stb. akkor is kapják a pozitív visszajelzéseket...

2015. jún. 23. 01:12
 9/10 anonim ***** válasza:

G.B. Meg csak nem is atlagos,hanem atlag alatti szerintem, szoval felolem lehet hivatalosan is jo pasi ,akkor se kellene nekem.

Kerdesedre: a nagy tobbseg a sajat kaliberu ellenkezo nemuvel jon ossze, ugyhogy a megfigyelesed nem pontos statisztika,csak feletek igy alakult :)

2015. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát például én sem feltétlen akarok olyant mint én. Voltam sok szép növel de lehet hogy egy kevésbé széppel többre mehetek.
2016. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!