Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kapcsolat elején mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat elején mennyi ideig természetes, hogy nem ismerem még a pasi egyetlen barátját vagy rokonát sem? És mennyi idő után kezdjek gyanakodni, hogy csak kihasznál?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 21:32
 1/5 RRR ***** válasza:
elvileg folyamatosan meg kellene ismerned őket,ahogy telik az idő
2014. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én barátom 5 hónap után mutatott be az édesanyjának. A barátainak meg vagy 2 hónap.

Azt mondta amíg nem biztos valakiben addig nem viszi haza mert nem akarja, hogy balaki a biztos nyugalmas otthoni életébe benne legyen.

2014. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én öt hónapja ismerem de még egy ismerősével vagy rokonával se találkoztam. :(
2014. dec. 21. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem a barátom a családjának kb. 3 hét után mutatott be. A barátainak több, mint fél év.

Mindenre van magyarázat, el kell fogadni, nyilván megvan az oka hogy mit miért tesz.

Azt pedig te érzed, hogy kihasznál-e vagy sem.

2014. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 hónapja ismered, de mióta vagytok együtt?

Nem találkoztál egy ismerősével, rokonával sem, de tudnak rólad? Tudják legalább azt, hogy együtt van vkivel?

Nekem ott kezdett nem oké lenni a dolog, amikor fél év után is azt gondolták otthon, hogy egy haverjához utazik több napra. Erre az volt a válasz, hogy ez a téma kellemetlen neki a családja előtt, és azért nem mondta el nekik, mert nem tud előttük megnyílni... Viszont a barátai sem tudtak róla, hogy van barátnője. Mert ilyen témáról nem szoktak beszélgetni. Azt nekem senki nem tudja megmagyarázni, hogy pasik közt nem kerül szóba soha csajokkal kapcsolatos téma. És szerintem nem túl nehéz azt mondani otthon amikor megkérdezik hogy hova mész, hogy "a barátnőmhöz megyek, 1 hét múlva jövök haza".

Szerintem valahogy próbáld meg szóba hozni ezt a témát. Főleg ha ő már ismeri a te rokonaidat, barátaidat.

2014. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!