Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek túl rajta?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta? Tudtok okokat mondani?

Figyelt kérdés

Röviden; volt ég legjobb haverom, afféle bromance volt köztük, ami mindkettőnk feléről több volt.

Tényleg őszinte szerelem és szeretet van köztünk.

De ő egy gyáva alak és többre tartja a társadalom véleményét, mint a saját boldogságát.

Elköltözök miatta külföldre, nagyszüleimhez, de minden egyes nap hív vagy ír, hogy kérlek ne menj.

Egész nap sírni tudnék. De ha maradok semmi nem fog változni, ha elmegyek örökre elveszítem a barátságát is.

Annyira visszatart, pedig már kb fél lábbal mar ott lakom, mégis húz vissza.

Tudok mondani jó okokat, hogy elmenjek és ne forduljak hátra?



2015. jún. 21. 22:35
 1/3 RRR ***** válasza:
100%

hogy egy ekkora lekvár

ez nem férfi........

2015. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Ne menj el,szerezd meg.Érdemes küzdeni érte.

Elfutni nem jó megoldás.Legyél bátor helyette ha már ő nem az.

2015. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocs, most nézem, hogy rossz kategóriába tettem! Elnézést!

És őszintén szólva küzdöttem érte eleget, kicsit elegem van már hogy őt meg azt a csodás barátnőjét kelljen néznem nap mint nap. Egy idő után nem nagyon lehet ilyen helyzetben látni a reményt. Vagy elmegyek és új életet kezdek nélküle vagy maradok és nézem tovább hogyan vesz el egy nőt és lesznek gyerekei

2015. jún. 21. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!