Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap találkozok egy csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy csajjal, már sokszor beszéltünk facebookon, de holnap élőben találkozunk. Milyen témákat tudtok mondani? Meg merre vigyem el esettleg, mit csináljak hogy a kedvében legyek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek a hüvelygombáról.
2014. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fingjál húszezreseket!
2014. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagyok egyedül ..holnap lesz a randim nekem is és még soha sem láttam az illetőt élőben te nem izgulsz?

Mert én rohadtul főleg amikor már csak 1 óra lesz hátra talig XD

2014. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem,csak attól vagyok ideges hogy majd nemtudunk miről beszélni,azért szeretnék pár témát kérdezni,hogy legyen mire alapoznin:)
2014. dec. 11. 23:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem buszon ismerkedtetek meg?
2014. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Irtam,hogy most találkozok vele először,javasolni tudom a szemüveget. :)
2014. dec. 11. 23:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, bocs. :D
2014. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

8#


még vmi? ez nem lesz elég egy randira sztem.


amúgy érzéssel kell sztem, nem kell ráfeszülni, nem kell sz**ni, csináld úgy, mintha haveroddal beszélgetnél, mondjuk ehhez partner is kell, aki nem szégyenlős, s kimeri nyitni a száját, s nem csak akkor. :D

2014. dec. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miért tűnt el a 8-as válasz???
2014. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínű nem tudtam elég témát megadni. :/
2014. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!