Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tökéletes pasi után hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes pasi után hogy érjem be a többiekkel?

Figyelt kérdés

egy éve már, hogy szétmentünk a volt barátommal, de azóta senkim nincs. nem nagyok az elvárásaim, de azóta, hogy ő volt nekem, már van egy viszonyítási alapom. a volt pasim izmos, magas és jóképű, a mosolyától mindegyik lánynak kipirult az arca, és nem túlzok, tényleg mindenkit le tudott venni a lábáról. mégis, ami fontosabb, hogy olyan lelki társ, mint azóta senki. úgy érezném még mindig, hogyha megint beszélnénk, hogy hazatértem, pedig már túlléptem rajta. kedves, megértő, félszavakból megértettük egymást, és olyan kötetlen volt a kapcsolatunk, hogy bármit megbeszélhettünk. elnézve a mai átlagot, ő gyémánt volt a kavicsok között, és igaz, hogy kéne valaki, én ennél már úgy érzem, kevesebbel nem érném be - ami a belsőt illeti, kicsit a külsőt is.

18/L



2015. jún. 21. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kicsit a külsőt is? Mégis azzal kezdted hogy "izmos jóképű. " :)
2015. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1: Akárkit kell jellemeznem, mindig a külsejével kezdem, nem tehetek róla. :D
2015. jún. 21. 23:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem kell beérned kevesebbel. Mindenki a "gyémántot" keresi a kavicsok között. Semmi különleges nincs abban, amit írtál. Lehet, hogy ez volt életed nagy szerelme, és sosem lesz ilyen többet. Az élet már csak ilyen.
2015. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne érd be. Csak azt tudatositsd magadban, hogy ez számodra csak VOLT!!!!!
2015. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3: Tudom, hogy ő volt.

4: Igen, ezt sokáig nem fogtam fel, de már jó ideje elértem erre a szintre. Nem ugyanolyat keresek, mint ő, mert már nem hinném,hogy lesz, csak legalább hasonlót. Mégsem tűnik úgy, hogy a korosztályomban sok ilyen lenne..

2015. jún. 21. 23:12
 6/18 anonim ***** válasza:
Értem én persze..Egyébként szerintem nincs gáz ezzel. Mindig is így volt és így is lesz. Mindenki tisztában van az adottságaival így a helyes pasik szép lányokat keresnek és fordítva. Nem kell beérni a többivel, ha vége lett annak gondolom oka volt. Ha ő miatta, akkor elmondhatod " az ilyen pasik szemetek" , ha miattad akkor meg nem ő volt a zsánered. Ez csak vélemény.
2015. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Ó hogy oda ne rohanjak a kis hableány... -,-
2015. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy még csak 18 vagy. Nem lenézésből írom, de azt hiszed, csak egyetlen ilyen férfi van a világon? Majd észreveszed, hogy nem. :)
2015. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7: Nem kell ezzel kompenzálnod, hogy csúnya vagy, édesem.

8: remélem igazad van. :)

2015. jún. 21. 23:19
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát, te eléggé külsőség orientált vagy (mindig a külsejével elemzed, meg itt is nyáladzol arra, hogy nézett ki)

Te a külsejébe szerettél bele, aztán ott volt az a plusz, hogy megértő volt.

Ezer másik pasit találsz, aki jóképű és izmos, és el tudsz vele beszélgetni.

Ha neked ennyi kell... csak még nem tetted magad túl az előzőn.

Nyugi, még csitri vagy, van időd kinőni.

2015. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!